2007 astra h fiyatı hk.

evet çok utanıyorum ama senin gibi :D biriyle muhatap olduğum için çok utanıyorum :D
Araban 33 bin eder bence :D

arkadaslar baya oldu yazmayalı ama :) bırkac satan arkadasla gorustum nedır pıyasa durumu dıye aynen aktarıyorum ;
Marka Opel/Seri astra/Model 1.3 CDTI Enjoy easy/Yıl 2007/Km 57000/..kazasız boyasız vs.. (ilan)benım mesajım;merhaba
kusura bakmayın rahatsız edıyorum sızı bende de aynı aractan var 2007 model lacıvert renk 54 bın kmde 31500 den ılan acmayı dusunuyorum sız sanırım 31 e verıceksınız arayan oldumu ılgı varmı aracım aynı sızınkı gıbı temız kazasız cam fılmı yok ama sıze gelen tepkıler ve tepkıler ortalama nedır sımdıden ıyı satıslar ...
cevabı arkadasın;
ofspor3461
cebinden_onayli_icon.gif

14-02-2011 12:21

şöyle söyliyeyim ben 31ın altına inmiyorum 30.750 veren oldu vermedim ona göre fiyatını ayarla piyasada boyasız ve değişensiz pek değil hiç araç yok....

2007 model araba 32 etmez.27-28 en ideali bu araç için.27-28e hemen gider 29a hastasına gider.30 verecek enayi bulabilir misin bilmem:)

4 yaşındaki arabaya 30 bin lira vermek mantıklı değil. bakıyorum adamlar 3-4 yaşındaki 60-90 binlerde arabalara 32-35 arası fiyat biçiyolar ki biçenlerde aylardır sahibindende bekliyo:) fazla ki kullandım kusurabkmyn ;)

Konuya 4 5 yasında dıye gırersen :) 10 yasında 50 mılyar 70 .... olan cok araba bulurum sana :)
he soyledıgın 2007 dızel otomatık astra ıcınse :) klasık ısteyen ıstedıgını ıstemekte ozgur ısteyende ıstedıgını teklıf etmekte....

bak semıh kardesım yorumun ıyı oldu 26750 72 bınde neyıdugu belırsız araca ıstıyolar ...

benımkıne 27 28 yazanlara bırkezdaha selam olsun :) buradan
arkadaslar umarım utanırsınız :)

hocam ben sizin neyapmaya çalıştığınızı anlayamadım? adam pert araca 35 istese sizde ona göre fiyat mı arttırcaksınız? :rolleyes:

yok tolga kardesım fıyat konusu kapandı ben kafamda bıseyler belırledım sagolsun arkadaslar yardımcı oldu ama suan satmıcam aracı artık satmayı dusununce kısmet..
ama dedıgım gıbı satan bırkac arkadasla gorustum 2007 dızel otomatık temız 54 bındekı araca 30750 ye 31 teklıf alan cok ... sahıbınden bızzat 3 kısı ıle gorustum ... ole 27 28 yok 29 30 enayı bulursan falan bıraz bos ... sonucta satmak ıstersem bende sahıbındene koyucam bıde 29 alıcısına 30 enayıye yazmısya arkadas 29 a galerıler alıyo... lutfen yorum yazmadan once konu gecmısını okuyalım .. bu konuları tekrar tekrar konusmanın anlamı yok.. aynı seylere cevap vermemdekı amac konuyu ben actıgım ıcın nezaketen herkese cevap yazmaya calısıyorum... ıbrahım maden kardesım yanlıs anlama gene herkese cevap yetıstırıyosun dıye :) zaten son actıgım konudan dolayı mahcubum :(....

Geri