2016 edition plus ses kablosu?

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Biraz önce dikkat ettim direksiyon tuş takımıda yanmıyor :(

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Daha doğrusu yanar gibi yapıp hemen sönüyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Ustad teybin fişini çıkar akü başını çıkar 5 10 dakika bekle tak yanlız teybi bağlama sonra baktın çalıştı teybde ararsın sorunu veyahut çektiğin hat üzerinde

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Ustad teybin fişini çıkar akü başını çıkar 5 10 dakika bekle tak yanlız teybi bağlama sonra baktın çalıştı teybde ararsın sorunu veyahut çektiğin hat üzerinde
Güzel fikir teşekkür ederim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yine dene ararız sorunu hallederiz

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Yine dene ararız sorunu hallederiz
Üşenmedim bu saatte indim dediğin gibi yaptım ama herhangi bir değişiklik olmadı.
Gece karanlığı olunca yanmayan daha bir çok tuş fark ettim. Direksiyon kumandaları, far açma düğmesi, far yükseklik alçaklık ayar düğmesi vb. tuşların hiç biri yanmıyor. Ve bu tuşlara bağlı olan sigortayı bir türlü bulamadım.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Aslında opelde koruma röleler ile genelde ben bir defa tavanı şase yaptırdım sigortası sağlam idi röle çekmiş yarim saat sonra düzeldi inşallah rec filan yanmamıştır ustam hoparlör sökün bagladiklarinizi işteniz birde öyle deneyin ha bu arada kapı arlarından geçen kablolara dikkat edin belki esneyip koptu şase yaptı

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Aslında opelde koruma röleler ile genelde ben bir defa tavanı şase yaptırdım sigortası sağlam idi röle çekmiş yarim saat sonra düzeldi inşallah rec filan yanmamıştır ustam hoparlör sökün bagladiklarinizi işteniz birde öyle deneyin ha bu arada kapı arlarından geçen kablolara dikkat edin belki esneyip koptu şase yaptı
hoparlörden olacağını zannetmiyorum Çünkü teyp bağllantısını yani hoparlörü sökmeme rağmen yine aynı arızayı verdi. Röleden olma ihtimalini bende düşündüm ama hangi röleye bakacağımı bilmiyorum. Tuşların işlevi noktasında hiç sıkıntı yok sadece ışıkları yanmıyor.

psk.selman

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Biraz önce sanayiye geldim, cihaza başlattım, yolcu ayarı kısık gibi bir arıza verdi. Beyne zarar vermişsin dedi. 500 lira tutar dedi.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Hangi beyne ama