4. Ankara Buluşması

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 4. Ankara Buluşması

560 uygun o zaman anladığım kadarıyla ondan alayım led de şeffaf kırmızı led boyutlarıda tv kumandasındaki infrared gibi olsa gerek boyutu doğrumudur mustafa bey

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
560 uygun o zaman anladığım kadarıyla ondan alayım led de şeffaf kırmızı led boyutlarıda tv kumandasındaki infrared gibi olsa gerek boyutu doğrumudur mustafa bey
doğrudur eski kumandalardaki gibi

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam o zaman sorun yok ben bunları bulurum tedarik edemeyecek arkadaşlar pm atabilirler

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

madmax50 link' Alıntı:
500 Ohm direnç teorik hesaplama sonucudur. 500'lük direnç satılıyor piyasada. Bulamazsanız bile 400-600 aralağı da iş görür. Alacağınız ledin şeffaf 5mm kırmızı led olmasına dikkat edin.
abi arka kollara yapabilir miyiz orada? Vakit yeter mi ki?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim asıl merak ettiğim konu şu ki ben forumdaki vites altı led konusunu incelemiştim çok kısık yanan ışık huzmesi varsa lediniz orada vardır ama bağlantıları yapılmamıştır deniliyordu konuda ben bir hevesle bir akşam baktım hiç ufacık bile ışık görmedim... Benim aracım makyajlı 2013 kasa bu kasada makyajdan sora da o ledi orada olduğunu gören arkadaşlar varmı eğer yoksa tam bir yıkım olur benim için :(

zeybek35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Benim asıl merak ettiğim konu şu ki ben forumdaki vites altı led konusunu incelemiştim çok kısık yanan ışık huzmesi varsa lediniz orada vardır ama bağlantıları yapılmamıştır deniliyordu konuda ben bir hevesle bir akşam baktım hiç ufacık bile ışık görmedim... Benim aracım makyajlı 2013 kasa bu kasada makyajdan sora da o ledi orada olduğunu gören arkadaşlar varmı eğer yoksa tam bir yıkım olur benim için :(

Benim Yoldaş'ın (2013 makyajlı 115 BG edition) led vardı , şu anda kullanıyorum.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Mükemmel bir haber bu :)

Bu ne komik bir durumdur, led var bağlantısı yok. Arka kapılara hoperlör hattı var, hoperlör yok. Kararan dikiz aynası hattı bilmem neyi var, dikiz aynası kararan değil.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araçlar full neredeyse ama cihazlar yok biraz kurcaklasak sunroof da bulurmuyuz acaba