4. Ankara Buluşması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 4. Ankara Buluşması

adRe J link' Alıntı:
araçlar full neredeyse ama cihazlar yok biraz kurcaklasak sunroof da bulurmuyuz acaba

Sunroof zor ya  :D ama bakmak lazım döşemenin atına gizlenmiş, tavandan macunla kapatılmış, butonları sökülmüş olabilir  011zaa

Jlozde link' Alıntı:
Sunroof zor ya  :D ama bakmak lazım döşemenin atına gizlenmiş, tavandan macunla kapatılmış, butonları sökülmüş olabilir  011zaa
şaka bir yana böyle bir markanın bu şekilde kullanıcısına 3-5 liranın hesabını yapması ayıp dahada ayıp olanı aracın içinde olan ledleri servisin 600 TL ye ışık paketini yaparız demesi bana alırken sormuştum 600 TL demişti yaparız demiştiler... Opel saklıyor buda servislerin işine yarıyor

adRe J link' Alıntı:
Şaka bir yana böyle bir markanın bu şekilde kullanıcısına 3-5 liranın hesabını yapması ayıp dahada ayıp olanı aracın içinde olan ledleri servisin 600 TL ye ışık paketini yaparız demesi bana alırken sormuştum 600 TL demişti yaparız demiştiler... Opel saklıyor buda servislerin işine yarıyor

Ankara'da bir elektronikçi, kapı kolu ledleri 200 liraya yaparım demişti ??? Demişti ama o dediği laf uzayın derin boşluğunda kayboldu...

zeybek35 link' Alıntı:
Ankara'da bir elektronikçi, kapı kolu ledleri 200 liraya yaparım demişti ??? Demişti ama o dediği laf uzayın derin boşluğunda kayboldu...
200 Liraya pavyona çeviririm ben arabayı ışıl ışıl deseydiniz keşke :)

Ben bu durumu normal karşılıyorum aslında, araçlar sonuçta seri fabrika üretimi. Full olmayan paketlerde bazı özelliklerin sadece en son bağlantılarının olmamasını buna bağlıyorum, seri üretim sonuçta.

chiv link' Alıntı:
Ben bu durumu normal karşılıyorum aslında, araçlar sonuçta seri fabrika üretimi. Full olmayan paketlerde bazı özelliklerin sadece en son bağlantılarının olmamasını buna bağlıyorum, seri üretim sonuçta.

Örnek verecek olursak ;
Vites altı led olayında, vitesin ön tarafındaki soket girişi yapılmış ( herşeyiyle, ledler dahil).
Ancak adamlar, akımı düşürmek için bir devre koymuşlar araya. Seri üretimde bunu yapmak daha da zor bir olay.
O yüzden ben bunu tamamen satış politikasına bağlıyorum.

zeybek35 link' Alıntı:
Örnek verecek olursak ;
Vites altı led olayında, vitesin ön tarafındaki soket girişi yapılmış ( herşeyiyle, ledler dahil).
Ancak adamlar, akımı düşürmek için bir devre koymuşlar araya. Seri üretimde bunu yapmak daha da zor bir olay.
O yüzden ben bunu tamamen satış politikasına bağlıyorum.

Hmm o zaman dediğiniz doğru, ayrıca bir devre koyduklarını bilmiyordum. Sadece son bağlantısını yapmadıklarını düşünüyordum :)

bence her özellğin tesisatı hazır sadece sigortası veya söketi ve çalıştıran cihazı yok. yoksa her araç için ayrı bir elektirik tesisatı çekmesi lazımdı bana göre bu daha masraflı olur

kapı ledleri için bağlantı kabloları yok herhalde cam açma kapama butonundan çekiyoruz?