8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bende gizli plakaları merak ettim sırf onları görmeye gelebilirim :D
söylemeye bile gerek duymadık siz baş tacımızsınız başkanım tabiiki bekleriz
ha bu arada melii sanada bi nasihatim var bu arada sen hafta sonu bursada olucaktın hatırladım bak kardeşim ordan geliceksin ok de aman haa yetişicem diye sakın bizi üzecek bişiler yapma adam gibi gel mazallah sonra günümüz azap olmasın biz uzatırız geceye sen tın tın gel ok kardeşim ha taner sanada 1 ekleme daha bnm beyaz da gelecek 34 k 8884 de ekle ok makineyi o güne toplayıp yetiştiriceem merak etmeyin rodajda olsa orda olacak ok :) yeliz hanım mustafayada iletirseniz ben ulaşamadım opel team ı da komple orda bekleriz
hadi bakalım gsi ciler hadiii e hadiiii katılım şu ana kadar BUMU ı ıhh
yavuz kadet yetişmiyomu daha işleri varmı seste çıkmıyo senden bu aralar ?

Son düzenleme:
EN SON DURUMU BİLDİRİYORUM ARKADAŞLAR :...

34 K 8884 YALÇIN
34 LKM 34 ALPER
34 FB 102 ÜMİT ?belki
34 NVL 80 METİN
34 Z 3069 ERAY
34 ESJ 34 TANER
34 NZE 47 UFUK
34 MIK 34 MERT
06 ES 532 MELİ
34 MTE 79 BERKER
34 NE 500 TARKAN
34 NSE 45 ABDULLAH
34 DT 150 DİNÇER
34 K 5115 HASAN
34 NTK 67 İBRAHİM
34 MOP 49 İBRAHİM ABİSİ
34 AHK .... HAKAN
34 VSL 77 OSMAN

Son düzenleme:
18 adet oldu benden daha plakasini bilmediğim gsi ler alta eklesin ok
atıl kesin orda tr tunıng ve act de gelecek sanırım katılım katılım katılım hadi millet gsi izlesin biraz arayın arkadaşlarınızı millet hobaaaaaaaaaa
ASTRA GSİ FUN CLUB TÜRKİYE

Son düzenleme:
eşimiz ve çocuğumuzla gelebilecekmiyiz bide saat kaçta olacak dergidende soruyorlar bana biri sölesin saati

söylemeye bile gerek duymadık siz baş tacımızsınız başkanım tabiiki bekleriz
ha bu arada melii sanada bi nasihatim var bu arada sen hafta sonu bursada olucaktın hatırladım bak kardeşim ordan geliceksin ok de aman haa yetişicem diye sakın bizi üzecek bişiler yapma adam gibi gel mazallah sonra günümüz azap olmasın biz uzatırız geceye sen tın tın gel ok kardeşim ha taner sanada 1 ekleme daha bnm beyaz da gelecek 34 k 8884 de ekle ok makineyi o güne toplayıp yetiştiriceem merak etmeyin rodajda olsa orda olacak ok :) yeliz hanım mustafayada iletirseniz ben ulaşamadım opel team ı da komple orda bekleriz
hadi bakalım gsi ciler hadiii e hadiiii katılım şu ana kadar BUMU ı ıhh
yavuz kadet yetişmiyomu daha işleri varmı seste çıkmıyo senden bu aralar ?

yalcın abı sabah erkenden yola cıkıcam zaten gazlamadan gelıcem ıdoyla gecıcıem karsıya bakalım ıbo bır eskı hısardan gecersem sana alo derımm :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri