8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çIKIŞ ve geliş saatini ayarlayip temde buluşabilirsiniz
bu arada çevreden gelecek arkadaşlar ataköy 9. Kisimdan geçerek 4. Kisim polis karakolunun önünden geçer geçmez ilk işiklardan sağa gireceksiniz ve hep saği takip ederseniz o yol sizi ataköy 5.kisim caminin önünden geçirecek ve 100 metre sonra gsi tarlasini göreceksiniz zaten kime sorsaniz bilir ataköy kavakli park ok
yada deyinki astra gsi ler nerde çok size tarif ederler :):):)
YA BEN DÜŞÜNÜYORUMDA BNM MANTAYIDA MI GETİRSEM 4 SENEDİR GARAJDA SOKAKLARI UNUTTU AMA EFSANELER GELİYOYA ODA Bİ MANTA 400 EFSANESİ ZATE KAÇTANE 400 KALDIKİ YADA VARKİ :) BAKALIM KISMET....

Son düzenleme:
halen güncelyanlızmı gelicez yoksa ailemizle gelecekmiyiz ?

gizli plakalılar bana sen yazma süpriz yapacagız dediler o nedenle gizli ;) söz sözdür gelince görürsünüz

ben oğlumu alıp gelicem belki eşimde gelmek isterse ailecek geliriz biz sülale boyu opelciyiz :):)

fırlamada eraya sis camı borçlu :) civatacııııı :):):)

benım farı geçtim o civata meliyi deldi :) camı gitti garibimin ama osman süper yakaladı o hızla sanrooftan gece gece :) abi o civatanın hesabını sana soracağım perşembeye :)

EN SON DURUMU BİLDİRİYORUM ARKADAŞLAR :...

34 K 8884 YALÇIN
34 LKM 34 ALPER
34 FB 102 ÜMİT ?belki
34 NVL 80 METİN
34 Z 3069 ERAY
34 ESJ 34 TANER
34 NZE 47 UFUK
34 MIK 34 MERT
06 ES 532 MELİ
34 MTE 79 BERKER
34 NE 500 TARKAN
34 NSE 45 ABDULLAH
34 DT 150 DİNÇER
34 K 5115 HASAN
34 NTK 67 İBRAHİM
34 MOP 49 İBRAHİM ABİSİ
34 AHK .... HAKAN
34 VSL 77 OSMAN
abi yerim gsi nizi bizi yine ekarte etmişsiniz bakın calibra turbocu arkadaşlarımı getirir aklınızı alırım :D ayrımcılık yapmayın :) hepiniz baş tacısınız bizimki şaka tabii zorla araya kaynak olacağım mecbur :D

eşimiz ve çocuğumuzla gelebilecekmiyiz bide saat kaçta olacak dergidende soruyorlar bana biri sölesin saati

olm gelirken gebzeden geçiyorsun beni al beraber geçelim bilmiyorum oraları kaybolurum :)

Ibrahim böyle zorluklar olmasin diye anadolu yakasindan toplanicazYa TEM e yakin veya Carrefour da bulusuruz Karsida saat 14:00 gibi olucaksak, saat 13:00 gibi toplanirsa, artik TEM veya Carrefour nasil daha uygunsa, ordan hepberaber geceriz karsiya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri