8 Mart İstanbul Astra Gsi Buluşması (tarih değişmiştir)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan yezocan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gel gel beklerız kardesım sneıde :D cuma bursadayım dagda olucam :D

dağa gsi ile gideceksen ateş etme egzosunla tamammı :) mazallah çığ falan düşer o sesten aynısı lkm içinde geçerli ama o sanırım istanbulda geçirecek bu hafta sonunu :)

dağa gsi ile gideceksen ateş etme egzosunla tamammı :) mazallah çığ falan düşer o sesten aynısı lkm içinde geçerli ama o sanırım istanbulda geçirecek bu hafta sonunu :)

Burda burda abisi :D Babamın arabası teslim ettim geri ona tamponumu değiştireyim NVL yi çıkarıcam havalar kötü çamur çıkartmam abi yağış olursa o gün ertelemesenizde LKM ile gelirim NVL yi getirmem kar felan yağdımı jantları bile söküyorum ben senin melinin ve abimin tabiriyle nişanlımın :kop: yağmur çamurda hatta bak videoda en sonunda 1000 - 2000 arası sadece orjinal eksozundan nasıl ses geliyor bide yüklendinmi ahh ahh içindeydin o gece:)

Son düzenleme:
ewet ewt maşallah kükrüyoo :) önündekini tek geçerim ama :)

Onu bende tek geçerim o ayrı ;) Du bakalım bizim sazan kesin atlar şimdi benimki sesiz die lafmı atıyorsunuz der sonrada ahhh ahh çeker :D gaz verseydin sende duyursaydın sesini :D:D:D:D:D

sıkıntı yok YSJ var ;) :)

arkadaşlar plakanın reklamını yapmanıza gerek yok herkez kendı aracı adına konussun lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri