97 Vectra B Otomatik şanzımandan gelen ses :(

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Salvation
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Salvation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar tekrar merhaba;

97 model vectra b CD otomatik şanzımanlı aracımda hareket halinde iken şanzımandan (Liftte kaldırdık hareket ettirdik) bir sürtme sesi gibi ses geliyor, şanzıman yağı iyi duruyor. sizce bu sesin maliyeti ne olur. Ankarada sağlam bu araçlara bakan şanzımancı var mı?

Arkadaşlar tekrar merhaba;

97 model vectra b CD otomatik şanzımanlı aracımda hareket halinde iken şanzımandan (Liftte kaldırdık hareket ettirdik) bir sürtme sesi gibi ses geliyor, şanzıman yağı iyi duruyor. sizce bu sesin maliyeti ne olur. Ankarada sağlam bu araçlara bakan şanzımancı var mı?
Hocam sorunu cozebildin mi neymiş bende de aynı sorun başladı anlamadım şanzıman gibi geldi bana da giderken gazdan cekince geliyor bende de

Hocam sorunu cozebildin mi neymiş bende de aynı sorun başladı anlamadım şanzıman gibi geldi bana da giderken gazdan cekince geliyor bende de
Hocam benim şanzıman çıktı sorun, Koca Ankarada adam gibi tamir edecek babayiğit çıkmadı nereye gittiysek biz buna bakmıyoruz vs. klasik mazeretler dediler bende çıkmacıdan temiz bir tane buldum taktırdım. şuan sorunum yok çok şükür.

Geri