98-99 vectra almak istiyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mk1971
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Boya yanığı takıntın yoksa haberleşelim. Arabam önümüzdeki hafta sonundan itibaren Kastamonu Tosya'da olacak, şu an Ankara'da. 2004 yılında, 98.000 km.de iken bir arkadaşımdan almıştım (kendisi de sıfır km olarak almıştı) bilinen herhangi bir kazası belası yok. MTV' si yattı, trafik ve kasko sigotalari yapılı, muayene seneye kadar. Orijinal 172.000 km de, hiç LPG takılmadı, daha geçen hafta motor bakımı yapıldı, yağ triger, siboplar, üst kapak contası değışti. Satma nedenim kapıda üç araba var, park yeri, sigortalar derken masraflar fazla gelmeğe başladı. İlgilenirsen tel:532 6969757 (satılık Opel ilanları kısmında yazın çekilen fotografları mevcut)

savaş bey

öncelikle merhaba
aracınız kaç model sanırım GLS olmalı , LPG takılmamış bir araç bakmıştım fiyatı düşük diye zaten lpg takınca aynı kapıya çıkıyor. ilanlarda arabanızı gördüm ancak lpg taktırma ücreti ile fiyat baya artıyor limitimin dışına çıkamıyorum gerçekten güzel araba

Son düzenleme:
Savaş abinin araç bu linkte; http://www.opelim.net/forums/opel/99388-1998-vectra-b-gls.html

Al bu arabayı ömürlük bin, tüm forum olarak kefiliz biz Savaş abiye... :D Hem kafana takılan bişey olursa Savaş abiyi ara sor, her zaman yardımcı olur... Bu aracı kaçırma derim... sahibinden.com'daki enkaz araçları almaktansa bunu al, savaş abi titiz adamdır ciddi biçimde memnun kalacağına eminim...

sizlere güveniyorum amaa

limit yetersizliği var

sizlere güveniyorum amaalimit yetersizliği var

Sende haklısın abi.. ama sana şu kadarını söyliyim; Piyasası 15bin olan (15bin az bile) aracı 12-13'e alıp ucuza aldım diye sanayi yolunu otobana çevirebilirsin. 12-13'e aldığın Vectra'lar çok üzer seni. Burada herkesin kefil olacağı bir araç öneriyoruz sana, üzülmeyeceğin hatta arkasından dua edeceğin araç...
Bir bakmışsın 1 ay sonra çıkardığı masraflar yüzünden altından kalkamıyorsun...
Ama yinede karar senin...

Dostum 17bin liralık vectra harika duruyor, arka stopları yan sanayi DEPO marka, arkadan ufak dokundurma olmuş olabilir ama amortisörüne kadar orijinal duruyor. 15 kağıda bırakırsa gönül rahatlığıyla alınır. Eğer 12bin civarı vectralarda ısrarcıysanız o arabayı afyona getirmeniz lazım, benim ustam komple elektrik tesisatını bana 150 liraya komple elden geçiriyor, işçiliği iyidir zaten bir sorun yaşarsam ağzına tükürürüm :D Segman atma + silindir kapağı conta subap gayd triger derken de 1200 lira gibi bir masrafın olur, en iyi ihtimalle 14bin liraya mal olur o yıkık vectra, tabi benim ustama sahip olsan, dışarıda yaptırma durumunda yine 15-16 yı bulur o yıkık vectrayı almak, temiz alıcaksın vectrayı :(

savaş Abi'nin vectra sına mest oldum vallahi,Allah nazardan saklasın:)

Tipo yu elden çıkarır çıkarmaz Savaş Abiyle bir görüşme yaparız. bana o kadar güzel bilgiler verdiniz. bilenlerden tavsiye almak çok güzel çünkü aklımı karıştırmadınız.

Son düzenleme:
Savaş abinin Vectra'yı bende çok beğendim valla.
Yazın arabayı satıp senin arabaya ben yanaşacam Savaş abeyyy :rakir:
Vectra B'nin temizi baş ağrıtmaz çok. Ama eğerki enkaz bir Vectra B alınırsa, adamın ocağına incir ağacı diker.

@Flea_ Yav Mert, herif Savaş abinin 15000 liralık Vectra'sına bile pahalı diyor, adama 17bin liralık canavar gibi Vectra tavsiye ediyon :D Çok güzel araç olabilir, belli zaten ama adamın bütçe belli, bence çingen pazarlığı bile atmasın :D

Geri