__35 Kes 52__

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdi baktım shoot my ride ın sitesine ve çekilen fotolar içinde en güzel portfolio senin aracının. güle güle kullan.

Teşekkür ederim.

İnanılmaz uğraştık fotoğraf işinde.

Mekan inanılmaz bir güzellik kattı,bulana kadar canımız çıktı illede graffiti diyorduk çünkü :)

Anlam ifade ediyor :) Arkadan selektör atanların önünde vites küçültüp uzadığımda derin bir manası oluyor ... :)

Şaka bir yana ikamet ettiğim yede genelde plakalar 35 AT 18243 gibi sıradan ve farkedilemez plakalar.Bu bahsettiklerim eski plaka ve hemen hemen hepsi dolu ve Karşıyaka plakalarından anlamlı olan KAN;KES;KUP;KUN;KUL;KNN;KKK gibi değişik plakalar burada bağış karşılığı veriliyor.Binevi özel seride diyebiliriz.Bendende güzel bir rakamtalep ettiler ama ben tanıdık vasıtası ile ekstra birşey ödemeden aldım...

aracınız gerçekten çok güzel tekrar söylüyorum içim ısınan nadir araçlardan biri. bence bu arabayı satmayın eğer satarsanızda ilerde satınki ben alayım:D güle güle kullanın bence kendini gösteren ve yollarda yol verilmesi gereken bi araç...

Teşekkür ederim Cihat :)
Bakalım herşey kısmet,nasip ne olur bilinmez :)

negüzel araban var ben görmeden satma sakın.d

bence de araba guzel. ama panjuru değiştirmemelisin. arabayı ağır gösteren öndeki logosu.

negüzel araban var ben görmeden satma sakın.d

İnşallah kardeşim.Bayramda adaya geliyormuşsun geldiğinde ararsın ;)

bence de araba guzel. ama panjuru değiştirmemelisin. arabayı ağır gösteren öndeki logosu.

Teşekkürler,fakat araç irmscher panjurlada çok hırçın duruyor.Daha önce vardı irmscher panjurum tekrar almayı düşünüyorum.Birde bu kadar pahalı olmasa çok güzel olucakta.Yurtdışından getiricem çok büyük ihtimal.

Geri