Acil! Çalıntı araç... (Ankara)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aynen öyle Emre + daha önce benzer bir hırsızlıkta Ankara'da bir milletvekilinin tanıdıgı girince araba 25 dk sonra terkedilmiş olarak bir bulvarda bulunmuş o kadar sürede bu bir hırsızın nasıl kulagına gittiyse sen hayal et artık :) Normalde parçalamak için çalmazlarsa gezip harab edip benzini bittimi bir köşede bırakıp kaçarlarda yarım saat sonra :)

Teşekkürler inşallah en kısa sürede bulunucak.

Facede paylaştım bende umarım en kısa sürede bulur sağlam bi şekilde :(

Bu arabayı çalan GERİZEKALIDIR.

Bu yeni emniyet müdürü geldiğinden beri Ankara'da hırsızlık çok fena arttı..GC8in sahibi Polislerden ne cevaplar almış,bilseniz şaşarsınız..Bu kadar rezil bir ülke ve idare görmedim ben. Rüşvet isteyen mi,olan olmuş diyen mi,hepsi var...Okuduguma göre aracın nerde oldugunu tahmin ediyorlar ancak oraya polis bile üniformalı girmeye çekiniyormuş? Böyle bir saçmalık var mı , nasıl bir güçsüzlük veya göz yummacadır bu?Onlarca mobese kamerası + resmen kupon bir araç nasıl bulunmaz? İstenmediği için.. Başbakanın arabası falan olsa saniyede bulurlar.. Cam filmi ve egzozla gezerken saniyede ceza keserler ama..Neyse yine açtıracaklar azımı... İnşallah bulunur biran önce..

Binlerce dolar ve binlerce dakika harcanmış,emekler verilmiş,şerefsizin biri gelip alıp gidiyor,Allah binlerce kere belalarını versin,hem çalanların,hem de bu duruma göz yumanların...

Aynen öyle arkadaşımın bmw si çalındı nerde olduğu belliydi siteler in arka sokaklarında bi yerde ama polis kılını bile kıpırdatmadı hırsız larlada temasa geçtiler ama hırsızlarda oyaladı durdu...

Geçmiş olsun çağrı umarım kısa sürede bulunur makina sağlammış iyi cesaret valla

19 u Cuma günü yarışlara gelmişti sanırım gece. eğer yanlış hatırlamıyor veya karıştırmıyorsam. birçok kişinin de canını yakmıştı. olurmu olur.

Aynen öyle arkadaşımın bmw si çalındı nerde olduğu belliydi siteler in arka sokaklarında bi yerde ama polis kılını bile kıpırdatmadı hırsız larlada temasa geçtiler ama hırsızlarda oyaladı durdu...
Malum yer ;)

Facebooktan böyle bir mesaj geldi... Belki işimizi görür
Sen ve Sewinc Erdogan arasında

Sewinc Erdogan 23 Şubat, 15:36 Şikayet Et
ben byle bi aracı bi kac defa umıtkoyde grdum belkı ilgılenırsınız...

Murat Alp 23 Şubat, 19:12
Teşekkür ederim plakasına dikkat ettiniz mi acaba???

Geri