ACİL YARDIM arabanın hiçbişeyi çalışmıyor

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akünün garantisi 2 yıldı daha 2 yıl bile olmadı mutlu akü. garanti kapsamında değiştirebilirim heralde. yada şarj dinamosundamı bir sorun var acaba

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
aküdendir büyük ihtimal siz açık bir ışık falan unutmuşsunuzdur... akü çok yeniyse tam kendine gelmemiştir..

kaan_alp58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkasım sorun akünde evet bitmiş ama önemli olan neden bitmesi sonucta akun daha yeni acaba ses sistemi varmı arabanda yoksa bi yerden kacak vardır dikkat et servise git baktır derim sana...ne olur ne olmas allah göstermesin

adige_emrah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sorunu buldum. arka iç lambaları eşim açık bırakmış ve 3 gün boyuncada arabayı kulanmamıştım ve sonuç olarak akü tamamen sıfırlanmış :) eşimde tabi bana bunu geç söyledi heralde korkusundan :)

kaan_alp58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manuel olarak acık kalabiliyo nesee baska seylerden olmasında..önemli olan o kardesim gecmiş olsun kazasıs belasız kullanman dilegimle

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun çözümü için uzun yola çıkmak olabilir mi? Çünkü çoğu arkadaş kısa mesafelerde kullanıyor.
Bi akü yaklaşık 100 150 km arası tam olarak dolar.Banada akü'den geldi parkları farları açık unutmuş olabilirsin.Kesinlikle aküden aracınla alakası yok.Korkulcak durum degıl şarja baglat tutmadı yenisini alman gerekir.:)