akhisar drag yarışları

murry666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıteden soner ve tansu dışindan katılan olmadi rahmen zevkli gecdi bugün..

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok mehmet gazıhan polosuyla katıldı. duman dumana bırıncı oldu yıne. sadece de onunla tanısma fırsatım oldu. bu saat ıtıbarıyle yağış yoktu akhısarda, guzel bır gundu.

ama orada gri bır BMW vardı ki, günün aracı oydu heralde. araba 4 le bıle yanlıyodu yarısta.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe ismail çam edition:D:D

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı nette araştırdım supra motorluymuş :D araba akhısarda porsche tokatladı.

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 litre sınıfında bir astra gsi çok ii zaman çıkardı. tanıyan varmıdır?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar öncelikle harika ve harika ötesi bi gündü..sadece arabamızı denemek amacıyla gittiğimiz yarışta 09 de 256 plakalı opel astra gsi mız iyi bi performans sergiledi..3 saliseyle gecildik ve 5.olduk..kurada bizden iyi bi arac cektik şans..206 geleydi gecerdik..bu arada mehmetgazihan kardeşimi tebrik ediyorum 2.0 katogorisinde 1, oldu cok müşhiş bi yarış cıkardı..

veeeee dün yarış anında aldığım son dakka haberim..parcalar şuan geldi..lex.işlenmiş kapak spor yay,amartisör.angel farlar,vs bicok parcam geldi..fotoları yolucam...ayrıca msuprayla gün daha harikaydı:D

Son düzenleme:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 litre sınıfında bir astra gsi çok ii zaman çıkardı. tanıyan varmıdır?
arac bizim ege opel özel servis 3 saliseyle kacırdık dolu 205 gti gecti bizi:D boş bi gsi olmasına rağmem :D..sadece bronz balata ve chip var..balata farkı cok fazla aracta herkeze tavsiye ederim..izmire hazırlanıyoruz artık..megacips gelmezse alırız...nos basıyo yavvv:D

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soner gozlerim aradı sızı ama goremedim. saat 14.00 16.30 saatleri arasında oradaydım. mehmet le gorustuk yarışını izledim ama sizin sarı gsi yi görmedim.