akhisar drag yarışları

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soner gozlerim aradı sızı ama goremedim. saat 14.00 16.30 saatleri arasında oradaydım. mehmet le gorustuk yarışını izledim ama sizin sarı gsi yi görmedim.
bizde ordaydık ama sarı gsi değildi mor gsi idi..pek gsi benzemiyodu ama:D farketmemişsin başka bahara...nasip değilmiş

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm bunlar sadece balata vede çiplemi oldu yani??

eğer öleyse mükemmel bir sonuç

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slick lastik yokmu?, hafifletme?, egsoz fabrika çıkışlı orjinal ve hala kat üzerindemi?, filtre olarak hala kapalı kutuda GM mi kullanıyorsun?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
slick lastik yokmu?, hafifletme?, egsoz fabrika çıkışlı orjinal ve hala kat üzerindemi?, filtre olarak hala kapalı kutuda GM mi kullanıyorsun?
lastik var kat yok filtre kaput üstü idi şuanda bunu yapabildi araç ama izmir farklı olacak bugün akşam montaja başlıyoruz nasip se

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biladerin dediği gibi,silik vardı üzerinde,kat iptali egzos borusu komple değişti,sfı kutusu yok kendi yaptığım bi aparat var üzerinde,şimdi o boşa cıktı satabiliirm onu:D..ön kaput bagaj hafifletilmiş..bukadar..cok fazla bişey olduğunu sanmıyorum katogorimizde fena değildik..amacımız sadece derecemizi görmekti 400 mt kaç saniyede bitirebileceğimi ölecmeye gittik fena değildi

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza wideband bağlayın (eğer yoksa tabi), değerlere göre çipin ayarınla oynanır. Önünü mutlaka düşürmüşsünüzdür aracın zati onda sıkıntı yoktur. Sitede derecelide var, tepeli pistonda hatta 1000rt ya lex bile var. Yani çok güzel bir araç yapmanın tam zamanı...

bu arada eklemeyi unutmuşum; volandanda aldırtabilirsiniz, nasılsa 200km leri bile görmüyeceği için araç, gaz tepkisine mükemmel etkisi olacak.

Son düzenleme:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınıza wideband bağlayın (eğer yoksa tabi), değerlere göre çipin ayarınla oynanır. Önünü mutlaka düşürmüşsünüzdür aracın zati onda sıkıntı yoktur. Sitede derecelide var, tepeli pistonda hatta 1000rt ya lex bile var. Yani çok güzel bir araç yapmanın tam zamanı...

bu arada eklemeyi unutmuşum; volandanda aldırtabilirsiniz, nasılsa 200km leri bile görmüyeceği için araç, gaz tepkisine mükemmel etkisi olacak.
bu yazdıklarınızda sadece tepeli piston almadık bide wideband yok.geri kalan hepsi alındı almanyadan volanta şuan bişey nyapmayı düşünmüyorum..almanyadan hafif volan bulduk onu takmayı düşünüyorum

bunlarda akhisardan http://www.facebook.com/photo.php?pid=12683788&id=650535595#!/album.php?aid=435199&id=650535595

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz ilk wideband takıoruz. İlk gördüğümüz şey bizim çiplerin alayı fıss. Hepsi çok ama çok zengin çalıştırıo aracı. Direkt benzin kısıp (programı üzerinden) aracı ferahlatıoruz. Tabi bu araçtan araca fark eder. Senin emme yolun çok ii dizayn edilmiştir afr zaten daha ii olur. Ancak emme yoluna müdahale edilmediyse bizde zenginlikten araba yürümüo. Bu arada bu bahsettiğim araçların hiçbirinde ne pompa nede regülatöre girdik, gerek bile yok. Zaten zengin olan sistemi dahada şişirmeye. Bu pompa vde regülatör sağlıklıysa geçerli tabi.

Volana kesin girin nerden baksan 4 kg gidio, vede dehşet fark edio ilk gaz tepkisine.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volan cok farkediyo onu biliyorum da şuan zor gözüküyo..chip işinide yalcın usta (dostlaropel)ben halledicem dedi bakalım elbbet fark olucak