Ankara'da park sensörü ve kol dayama taktırabileceğim yer arıyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
8 yıldır kullanıyorum, bu sene kışın artık deforme olan üst kapağın süngerini yeniledim, bir kere de ahşap kısımlarına takviye yaparak yeniden yapıştırdım (arabaya binen bazı arkadaşlar bu kolçakla evdeki koltuk kolçaklarını aynı sağlamlıkla sandıklarından bir üzerine çıkıp oturmadıkları kalıyor :) ).

kusura bakmayın ama bu universal kolçak nasıl oluyor acaba? kaç farklı çeşidi var.. benim araç Corsa C buna uygun hangisi olabilir, hangisi sağlamdır?

Üniversal tabiri; orijinal olmayan, başka araçlarda da kullanılabilen ürünler için kullanılan bir tabirdir.

Üniversal tabiri; orijinal olmayan, başka araçlarda da kullanılabilen ürünler için kullanılan bir tabirdir.

Teşekkür ederim.. o zaman universal orjinaline göre fiyat olarak daha uygun olacağı için bunlara bakayım.. Birde aldık diyelim kendimiz monte edebilirmiyiz. nereye vidalanıyor bunlar ? her araçta değişiiyordur heralde

El freninin bulunduğu konsola küçük vidalarla monte ediliyor, montajı kolay.

Peki abi el frenine bir engel oluyormu bazı modeller.. internetten almayı düşünüyorum ama görmeyince kararsız kalıyorum..

Evet bu sıkıntı da var. Bir de kolçağın yüksek geldiğini söylüyorlar astra h için. Yani vites değiştirecek iken sorun olduğu söyleniyor. Elin bükülmesi gerektiği için bilek ağrısı bile yapıyormuş kullanırken :)

Evet bu sıkıntı da var. Bir de kolçağın yüksek geldiğini söylüyorlar astra h için. Yani vites değiştirecek iken sorun olduğu söyleniyor. Elin bükülmesi gerektiği için bilek ağrısı bile yapıyormuş kullanırken :)

bende vites sıkıntısı yok çünkü otomatik :)) ama yine dediğiniz gibi araca alçak yüksek gelebilir. heralde en iyisi gözümüzle görüp elimizle tuttuğumuzu almalıyız :)

Ben Vectra B de kullanıyorum, sorun yok.

Özel msg atmıştım ama görmemişsiniz sanırım.Aynısını burayada kopyalıyorum.

hocam parana kıyıp yıllarca kullanabileceğin bir kolçak arıyorsan ARMSTER ASTRA H kolçaklarını araştır.gitti gidiyorda bulabilirsin.Taktıracağın diğer imitasyon kolçaklar 2-3 gün sonra canını sıkmaya başlayacak.Park sensörü cancan oto aksesuarcıda taktırabilirsin.En ucuz ordadır.Ayrıca söylenilenlere aldırma.Ben cancan otoda hem amfi hem iç lambalarımı değiştirdim.biraz asık suratlı çalışanları vardır.çok yoğunlar ondan.ama kaliteli ürün satarlar...

Geri