Ankara'da park sensörü ve kol dayama taktırabileceğim yer arıyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İbrahim bey bende Kolçak almak için internetten 15 gün araştırma yaptım hala da almadım ve internetten de almıycam,çeşit çok,bence de internetten almayın,gözünüzle görerek alın..
Ve 10 lira-20 lira fazla verin bir kere alın,

Cancan otoya gelince,Çağrı doğru söylüyor çalışanlarının biraz suratları asık ama ben de bir kere ses sistemi fiyat araştırması yapmıştım en uygun fiyatı Cancan vermişti.
Ama tahminimce dükkanın konumundan dolayı Oto seyfar da fiyat daha uygundur..

Hem para vereceğim hemde adamların asık suratlarını çekeceğim.... yok baba parayı verirdim gülücükleri alırım :D

Parası ile değil mi? hehehehe

İbrahim bey bende Kolçak almak için internetten 15 gün araştırma yaptım hala da almadım ve internetten de almıycam,çeşit çok,bence de internetten almayın,gözünüzle görerek alın..
Ve 10 lira-20 lira fazla verin bir kere alın,

Cancan otoya gelince,Çağrı doğru söylüyor çalışanlarının biraz suratları asık ama ben de bir kere ses sistemi fiyat araştırması yapmıştım en uygun fiyatı Cancan vermişti.
Ama tahminimce dükkanın konumundan dolayı Oto seyfar da fiyat daha uygundur..

evet doğru haklısınız en iyisi görüp almak galiba.. cancan otoya uğrayım o zaman bir ara.. zaten hoparlar ve teyp taktırmak için şaşmaza gitmem gerekiyor..

Özel msg atmıştım ama görmemişsiniz sanırım.Aynısını burayada kopyalıyorum.

hocam parana kıyıp yıllarca kullanabileceğin bir kolçak arıyorsan ARMSTER ASTRA H kolçaklarını araştır.gitti gidiyorda bulabilirsin.Taktıracağın diğer imitasyon kolçaklar 2-3 gün sonra canını sıkmaya başlayacak.Park sensörü cancan oto aksesuarcıda taktırabilirsin.En ucuz ordadır.Ayrıca söylenilenlere aldırma.Ben cancan otoda hem amfi hem iç lambalarımı değiştirdim.biraz asık suratlı çalışanları vardır.çok yoğunlar ondan.ama kaliteli ürün satarlar...

Kusura bakmayın, görmüştüm de dönüş yapmayı unutmuşum. Ama bir kol dayama için 170 lira vermek pek mantıklı gelmiyor.

Kolunuzu dayamasanız ne olacak arkadaşlar? Boş yere para veriyorsunuz. Hayır ille de olsun diyorsanız abartmayın yazık 170 TL boru mu?

Aman diyim can can felan gitme resmen kasap onlar aman diyimm .....

Kolunuzu dayamasanız ne olacak arkadaşlar? Boş yere para veriyorsunuz. Hayır ille de olsun diyorsanız abartmayın yazık 170 TL boru mu?

Nadir ben 20-25 TL gibi bir fiyata almıştım, içi orijinallere göre çok geniş olduğu için elime ne geçerse içine tıkıyorum :).

doğru haklısınız.. 170 TL için değmez bencede. ha 20-30 tl ye bulsak iyi olur ama onlarda 3 gün sonra sallanmaya başlar heralde :)

Geri