Ankara'da park sensörü ve kol dayama taktırabileceğim yer arıyorum.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gtcsmile
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
http://urun.gittigidiyor.com/garaj/siyah-deri-dolapli-kolcak-3-bardaklikli-79055028

Olmaz mı diyorsunuz yani şöyle birşey alsak :) Sürekli 100 liraya gaz alıyorum, hiç dokunmuyor. Böyle şeylere gelince nedense pintiliğim tutuyor.

Ben bundan kullanıyorum, benim arabaya binen ağalar kendilerini evde zannediyor olmalılar ki kolçağa çok haşin davranıyorlar :). Bir keresinde kolçak fazla hasar aldı, ben de ağaç aksamın birleşim yerlerini ağaç tutkalı ile yeniden yapıştırdım, şimdilik sorun yok. Yanlız hatırlatmakta fayda var bu ürünlerin hiçbiri deri kaplama olmayıp vinleks malzeme ile kaplıdır.

Ben bundan kullanıyorum, benim arabaya binen ağalar kendilerini evde zannediyor olmalılar ki kolçağa çok haşin davranıyorlar :). Bir keresinde kolçak fazla hasar aldı, ben de ağaç aksamın birleşim yerlerini ağaç tutkalı ile yeniden yapıştırdım, şimdilik sorun yok. Yanlız hatırlatmakta fayda var bu ürünlerin hiçbiri deri kaplama olmayıp vinleks malzeme ile kaplıdır.

Pazar günü seyfar oto açık oluyor mu hocam :) Sizin selamınızla gideceğiz malum.

Pazar günü seyfar oto açık oluyor mu hocam :) Sizin selamınızla gideceğiz malum.

Yakın zamana kadar Kazım Karabekir'deki dükkan 7 gün 24 saat açık oluyordu. (son durumu bilmiyorum)

doğru haklısınız.. 170 TL için değmez bencede. ha 20-30 tl ye bulsak iyi olur ama onlarda 3 gün sonra sallanmaya başlar heralde :)

Nadir abi kızıcak ama evet! o kolçaklardan 3-4 kere aldım.hepsi çöpte şimdi.Ben en sonunda armster aldım.başkalarında armster imitasyonu gördüm.malzeme farkı o kadar farklı ki, denemeden anlaşılmaz.Benim kolçak açısından belki burdaki abilerimden deneyimim fazla.3 tane dandirik plastik malzemeden yapılan kolçak alıcağıma gider 120 TL ye ARMSTER yada dengi bir marka alırım daha iyi.Benim yaptığım salaklık o kolçakları almakla başladı.Evet buna benzer bir örnek vericek olursak, anahtarımın kasasını değiştirmemin 4. evresindeyim.2005 den beri israrla yan sanayi anahtar kasası alıyorum.Her seferde aynı pişmanlığı yaşıyorum.Başta gitsek 110 TL verip orjinal anahtar kasası alsam bu kadar küfür ediyo olmazdım şu anda.Bazı parçalarda orjinal yada orjinale yakın alacaksın. NOKTA!

Geri