Antifiriz derecesi -10

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Astra h 1.6 benzin lpg 2013 Antifirizini ölçtü yağcı -10geldi. Üstüne 1litre ekle abi bunun dedi ama araç 75binde sanırım üstündeki orjinali ne yapayım sizce ne öneriyorsunuz.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Astra h 1.6 benzin lpg 2013 Antifirizini ölçtü yağcı -10geldi. Üstüne 1litre ekle abi bunun dedi ama araç 75binde sanırım üstündeki orjinali ne yapayım sizce ne öneriyorsunuz.
HEMEN KOMPLE DEĞİŞTİRİN 2 LT antifreeze gerisi mümkünse saf su olmadı normal içme suyu. Ve çok ciddiyim sakın dediğimi kulak arkası yapmayın yarın ilk işiniz o olsun ciddi sorunlara sebep olur.

• Beğen
Tepkiler: obelci

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bulunduğum ilçede kırmızı antifiriz hiç bir yerde yok sipariş mi edeyim hocam? Üzerine 1litre ekle dedi bana saçma geldi 1litre daha alır yenisini kullanırım diye düşündüm

• Beğen
Tepkiler: SahinUcar8186

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Motulun 2tane var hangisini alayım pembe gibi ve turuncu gibi var

Ekli dosyalar

• t (1).gif
    t (1).gif
    43 bayt · Görüntüleme: 3
  • t.gif
    t.gif
    43 bayt · Görüntüleme: 3

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Bulunduğum ilçede kırmızı antifiriz hiç bir yerde yok sipariş mi edeyim hocam? Üzerine 1litre ekle dedi bana saçma geldi 1litre daha alır yenisini kullanırım diye düşündüm
Kesinlikle sipariş verin mümkünse motul alın özellikle organik olanı kavun içi gibi rengi var ve en kısa sürede değiştirin gerçekten çok önemli çünkü.

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hafta içi gelir değiştiririm hocam hemen teşekkürler. Sorun yaşamayız inşallah

• Beğen

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Hafta içi gelir değiştiririm hocam hemen teşekkürler. Sorun yaşamayız inşallah
Yok kısa vadede birşey olmaz kolay kolay ama uzun vadede o suyun gezdiği her yer gravat :D

• Beğen

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Araba kısa yolda çabuk ısınıyor yani fan geç kapanıyor.. ben bundan dolayı da fark ettiğini düşünüyorum. Herşeyi geçtim havalar soğuk birde

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Araba kısa yolda çabuk ısınıyor yani fan geç kapanıyor.. ben bundan dolayı da fark ettiğini düşünüyorum. Herşeyi geçtim havalar soğuk birde
Çabuk ısınmasına sebep olabilir sonuçta yeterli miktarda soğutamıyor aracı fan geç kapanması ne kadar etkiler, arabayı bu kadar zorlar mı açıkçası bilmiyorum şimdiye kadar ne karşılaştım nede duydum bu yüzden bir şey diyemeyeceğim ama emin olduğum şey antifreeze çok önemli bir konu yazın bile kullanmayı şiddetle tavsiye eder işi bilen kişiler.

• Beğen

obelci

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Yaz kış kullanırım hocam her senede derecesine baktıriyorum -10cok düşük derece cidden havalarda soğuk üzmez inşallah beni. Usta 1litrr ekle deyince olurmu ki diye düşündüm saçma geldi

• Beğen