Arabam pert oldu:(

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun usta ıyıde kaskolarda 1 sene ıcınde arac pert olursa yanı sıfır arac yenısını vermıyolar mı aracın para olayına gırınce cok pazarlık yapıyolarda...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
":D:D Aaa Pasaklı Kontes öyle bildiğin 06 lara benzemez,,

Yolu tarif et o bulur seni:) bu arada yinede benim de ufak biz kaza geçrdiğimi göz önüne alırsak bir kurşun dökelim biz derim...
Tekrar dan geçmiş olsun Atilla."

Ooo yolu buuyorsa sorun yok:) iyi dileklerin için teşekkürler Sevdacım.

geçmiş olsun kaskoyu sıkıstırmaya bakın ne kadar baskı yapılırsa kaskoya o kadar fazla para alınıyor

teşekkürler, haklısınız sigortaları kendi hallerine bırakmaya gelmez, arkadaşım ilgileniyor.

çok saolun.
teşekkür ederim.
saolun.
Geçmiş olsun allah beterinden saklasin
Amin, beklemek zormuş:)
teşekkür ederim.
Öncelikle geçmiş olsun. Cana gelene kadar mala gelsin.Evet mal da canın yongası ancak can sağ olmadıktan sonra hiçbir şeyin bir değeri olmaz.Yeri geldiğinde mal yerine konulur ama can..

Geçen aylarda babam da kaza yapıp Clio 3'ü pert etmişti. Kasko biraz uğraştırdı. Ancak sonunda aldık parayı ve Astra aldım.Şimdi çok memnnunum aracımdan.Her işte bir hayır vardır.En kısa sürede yeni aracınıza kavuşursunuz umarım..
Evet, biraz uğraşıcaz ama cana bişey gelmemesi önemli olan.
geçmiş olsun....Allah beterinden korusun...
Amin çok teşekkürler.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun usta ıyıde kaskolarda 1 sene ıcınde arac pert olursa yanı sıfır arac yenısını vermıyolar mı aracın para olayına gırınce cok pazarlık yapıyolarda...

teşekkürler, yalnız aracım 2. senesine girmişti. Sıfır değer klozundaki poliçe tamamlandı. 2. yılın kaskosuna geçmiştim:(

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeliz Hanım nerelerde??? İnsan bi arar sorar ya:)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese çok teşekkürler, çevresinde Sizler gibi yürekten temenni eden dostlar olunca sıkıntılar ve sorunlar daha hafif gözüküyor. Bu arada arkadaşta bişey yok, sapasağlam.

-Burakçığım illa Audi A 4 aldırıcan yani bana:)

-erenilter bey sıfır almayı pek düşünmüyorum, olsaydı yeni astrayı bekleyebilirdim.
Ya boşver Atilla şimdi A4'ü :) A4 alacağına(alana kadar) çek bir BMW 3'te biz de rahat edelim. A4 hiç hoşuma gitmiyor ve ikimizin zevkleride pek tutuşmuyor:) ya da Astra'dan devam ne gerek var :)

M

murat09

Bilgi Girilmemiş
slm .. opel vectra gls ön camlar kapıyı kiyitleyince anahtar ve kumandayla kapanmıyo.. önce içerideki cam açma kapama dümelerine kısa bir süre basılı tutunca camlar kapanıyodu şimdi kapanıncaya veya açılıncaya kadar basmak zorunda kalıyorum bu sorunu nasıl çzebilirim yardımcı olursanız sevinirim
Abdullah07 kardeşim.Önce anahtarı kontağa takım kontağı aç.Göstergeler yanacak şekilde.Daha sonra cam kumandalarının dördünü birden camlar tam açılana kadar bas.Daha sonra yine cam kumandalarının dördünü birden camlar tam kapanana kadar basılı tut.Camların yine eskisi gibi tek dokunuşta açılacaktır.
Ayrıca anahtarını kodlamak istersen de anahtarı kontağa tak ve göstergeler yanacak şekilde kontağı aç.Sonra anahtar üzerindeki kapı açma kapama butonlarına birer kez bas.Bu arada kapıların kapalı olsun.İşte hepsi bu kadar.Ustalar bu iş için para aldıklarından bu işi gizli yapıyor kimseye göstermiyorlar.