arabamı çizmişler......

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu sabah sabah moralim çok bozuldu..hala da bozuk.arabamı çizmişler.adam nakış işlemiş sanki...ne zevk alıyorsa....çok üzüldüm sinirimden aglayacagım..sizce ne yapmam gerek...arabadan sogudum.tavsiyeleriniz neler?pasta cila ile sonuç ne olur..

gecmıs olsun ya kafana takma dıyecem ama sen yapmadıgın ıcın ınsanın zoruna gıder ya. azımı acmak ıstemıyorum ya ne hayvanalar var ya ne ıstıyorsun arabadan. kasko var demı??

geçmiş olsun sanırım pasta almaz bunu bi dolgu malzemesi lazım derin gibi görünüyo.kaskoya sezon sonunda yaptırabilirsin tabi eğer kasko hasarsızlık indirimin seneye bu çiziği yaptırmandan daha ucuza denk geliyosa yaptır derim.içine sinsin sokak it kopuk kaynıyo allah belalarını versin!!!

kaskon varsa arayıp konuş.Hasarsızlık indirimine dokunmadan düzeltiyorlar.Çok büyük bişey değilmiş...Dert etme bu kadar

gecmis olsun nazari oda

kaskon varsa arayıp konuş.Hasarsızlık indirimine dokunmadan düzeltiyorlar.Çok büyük bişey değilmiş...Dert etme bu kadar
ya baba dert etme diyorsunda alın terimle kazanıp aldım.kimseye zararım yok.mahallede gelir giderim.aile var diye müzik bile açmam.herkes bilir öğretmen oldugumu ,nasıl vicdanları elveriyor.yazık ya...inanırmısın bir arkadaşın arabasınada cuma günü kocaman harflerle SEDA yazmışlar 30 metre öteden görünüyor...
midem bulanıyor üzüntüden....

kaskom var tabi...başvurdugumda ne yapacaklar o bölgeye...iz kalırmı ?bi de müdahale edildigi belli olur mu?

arabama lokal boya mı yaparlar yoksa rütuşlarla gidermeye mi çalışırlar.

Geri