arabamı çizmişler......

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ezgene
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun.Şerefsizler ya!Çoğumuzun başına gelen şey.Memleket kansız dolu Ne yapacağız bunları bilmiyorum artık:mad:Lokal boya yapılabilir.

gecmıs olsun ogrencılerden falan gıcıgı olan bırı yapmıs olmasın...

way serefsiz tamda kapı kolunun oraya yapmıs..garantı uyuz olan biri yapmıstır abi sen goresin die kapının oraya yapmıs baksana

park yeri yüzünden tartıştıgım birileri vardı .onları bi araştırayım...deli olacam ya...bakmayın resimde belli degil pek..ama derin çizikler...Allah ından bulsun..hakkım haram olsun.

resimdende belli ztn derin...
park yuzunden falan oyle bi tartısma warsa olabılır ama adamlarında gunahlarını almayalım sımdı:good:

Geçmiş olsun hocam !

çok geçmiş olsun bnmkini de çizmişlerdi gezmişti herif etrafında ...

geçmiş olsun arkadaşım yapanın eli kırılsın ne diyim bu ya sende var bende niye yok yada park yeri çiziği gibi sanki bende ev iş aynı semt olduğundan arabayı apartmanın önünde bırakıyorum binada 1-2 kişi daha araba aldı müthiş park yeri kavgası var benim çıkmamı camlarda bekleyen var sabah işe giderken akşam gelirken korkarak bakıyorum kaportaya girişirlermi diye walla tekrar geçmiş olsun

gecmıs olsun ogrencılerden falan gıcıgı olan bırı yapmıs olmasın...
:good:
Geçmiş olsun ben de tam onu soracaktım valla hocam çünkü geçen dönem okulda bi hocanın arabasını mahvetmiş veletler;ortam çok bozuk,kaskoyu deldirmeden yaptırırsın tahminimce ...

Geri