arabamı satmayı düşünüyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xmyy_24
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xmyy_24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamın 2. sahibiyim internette araştırdım fiyatlar 21.000 den başlıyor 25.750 ye kadar çıkıyor arabasına göre değişiyor. benim arabam orjinal 115.000 km.de değişen ve boya hiç yok tüpü yeni taktırdım motorunda hiç bir sıkıntı yok zaten km si belli bu haliyle ne kadar eder? 25.750 olan araba 200.000 km ye yakın olduğu halde ve boyalı olduğu halde bu fiyatı yazmış. (100. yıl deri döşeme ve koltuk ısıtma var )

araciniz ney?
Astra G 100. yil, boyasiz,orjinal ise 25 binler normal fiyatlardir su an.
Kmside az, kazasida yok, boyasida yok.

vectra b 100. yıl 1999 model boyasız orjinal kazasız tüpü aralık ayında taktırdım lovato. arabanın ilk faturaları bile duruyor kitapçıkları fln.

satma sebebim 2005-2008 megane almayı düşünüyorum

99 model arabaya 25000 isteyen adama birinin 2015 de olduğumuzu söylemesi lazım...

Ya gerçekten ben bu araç fiyatlarını anlamadım gitti. 99 model bir araç 16 yaşında araç. 16 yaşında bir araç istenen rakamlar bence abartıdan başka bir şey değil. 25bin 16 yaşında araca verene kadar gider sıfır bir araç alırım eşek niyetine binerim gider. Araç almak amaç olması gerek. Aracın amacı ulaşım başka da bir şey değil. Bizim milletimiz bir tuaf yeminle.

Ya gerçekten ben bu araç fiyatlarını anlamadım gitti. 99 model bir araç 16 yaşında araç. 16 yaşında bir araç istenen rakamlar bence abartıdan başka bir şey değil. 25bin 16 yaşında araca verene kadar gider sıfır bir araç alırım eşek niyetine binerim gider. Araç almak amaç olması gerek. Aracın amacı ulaşım başka da bir şey değil. Bizim milletimiz bir tuaf yeminle.

Abi vergi sistemi yanlış yaşı arabadan daha fazla,Genç'ten daha az vergi Alınacak ANCA öyle dengelenir.broadwaylerin 49 lira vergisi var gariban dostu.dün dediğim gibi 96 corollaya 19-25 arası fiyat çekiyorlar sebebi sorun çıkarmıyor(muş) ve vergisi az.

16 yaşındaki astra 25 bin, 3-4 yaşında ki corsa 35 bin. Arada var 10 bin.

Ya biri çok pahalı ya biri çok ucuz. Yada ya biri çok çok çok donanımlı diğerinde donanımdan eser yok...:D

Ben bu fiyat politikalarından hiç bir şey anlamıyorum.

16 yaşındaki astra 25 bin, 3-4 yaşında ki corsa 35 bin. Arada var 10 bin.

Ya biri çok pahalı ya biri çok ucuz. Yada ya biri çok çok çok donanımlı diğerinde donanımdan eser yok...:D

Ben bu fiyat politikalarından hiç bir şey anlamıyorum.

Gerçekten çok tuaf bir durum. O kadar para 16 yaşında araca verilmesi. Geçenlerde zaman var sahibinden sitesinde araçlara baktım adamlar dünya para koymuş ve araçların ilanlarının üzerinden bir yıllık zaman geçen araçlar olmuş ve hala inanı duruyor :D

Geri