Araç fiatları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sahin67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sahin67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabaların fiatları bayağı yükselmiş.Bizim 1.6 GLS 1997 astra modellerin fiatları da 13 ile 15 arası olmuş temizliğine göre. bende 12500 e almıştım...birde şunu merak ediyorum, acaba araç sahipleri bu fiatlara alıcı bulabiliyorlarmı ki?

arkadaşlar arabaların fiatları bayağı yükselmiş.Bizim 1.6 GLS 1997 astra modellerin fiatları da 13 ile 15 arası olmuş temizliğine göre. bende 12500 e almıştım...birde şunu merak ediyorum, acaba araç sahipleri bu fiatlara alıcı bulabiliyorlarmı ki?

ben haziranda 92 model 1.7 dizelini 12500 e sattım :) demekki alan var...bu aralar fiyatlar uçtu zaten 2. elde

dilin kemiği yok piyasa çok zalım.Kliması olmayan kuş serilerinin 11000e kadar çıktığı ülkemizde 17-18 yaşındaki opel neden 13-14 etmesin,ama arz talep olayı bu.Ama şahsen temiz bir vectra a 4x4 turbo bulsam gözüm kapalı bayılırdım istenilen parayı.

Zaten ben bir kere fıyatların dustugunu gormedımkı araba yaslandıkca fiyatı yukselıyor tam tersi olması lazım ama burası Türkiye :)

Sahibinden.com vs sitelerde çok yazan var ama arabasına 25.000 yazıp 20.000-tl'ye veren adamda var çoğu ilan veren kişi fiatı yüksek tutayımda belki bir keklik bulurum havasında...

15 yazıyor ise ilan'da arac başına gidilip birde araba gösterildikten sonra o anki durumuna göre 2-3 bin tl zaten düşürülür, araba ilanı koyan insanlarda düşürüleceğini , yani pazarlık bayını en başta koyuyor zaten..

Ben galeri fiyatına bakıyorum adam 20bin km deki araca 0dan fazla para istiyor anlamak mümkün değil :D
Valla pazarlıkta kul hakkı çok müsait birgün arabamı satacak olsam biçtiğim değerden 1lira oynatmam adama göre muameleyi ayıp buluyorum birşeyin ederi neyse herkese aynı olmalı..

15 yazıyor ise ilan'da arac başına gidilip birde araba gösterildikten sonra o anki durumuna göre 2-3 bin tl zaten düşürülür, araba ilanı koyan insanlarda düşürüleceğini , yani pazarlık bayını en başta koyuyor zaten..

araç satılacağı zaman gerçek değerine iniyor öyleyse...internetteki fiatlar biraz uçarı oluyor o zaman..

Geri