Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sprey kokular saglik acisindan olumsuz sonuclar dogurdugundan kullanmamakta fayda var. Bu tur hos kokular polimerlerlerden olusup bu polimerler akcigerlerimize yerlesiyor.

peki airwickin bu sıvı haldeki mango kokusu da sprey koku sınıfında mı oluyo?

bu arada diğer çeşitlerini beğenmemişler airwickin.. alcaksanız mango alın.. vatan migrosta bi sürü var:)

Sprey değil bu (kastettiğin bu ise) eski gaz lambası mantığı ile işlev görüyor :)
Buharlaştıkça içindeki süngerden emiyor kullanımınıza göre belirli bir süre sonrada bitiyor

Sprey değil bu (kastettiğin bu ise) eski gaz lambası mantığı ile işlev görüyor :)
Buharlaştıkça içindeki süngerden emiyor kullanımınıza göre belirli bir süre sonrada bitiyor

yani bu zararsız mı diyosun abi :D ?

bide kağıdında yazıyodu 8 hafta etkiliymiş.. gerçi ben onun arada bir kapağını kapatıp en az 6 ay kullanırım :p

peki airwickin bu sıvı haldeki mango kokusu da sprey koku sınıfında mı oluyo?

bu arada diğer çeşitlerini beğenmemişler airwickin.. alcaksanız mango alın.. vatan migrosta bi sürü var:)
Evet sakın YEŞİL olanı almayın çok kötü pişman olursunuz :)

yani bu zararsız mı diyosun abi :D ?

bide kağıdında yazıyodu 8 hafta etkiliymiş.. gerçi ben onun arada bir kapağını kapatıp en az 6 ay kullanırım :p
Forumda bu kadar kullanan kişi var, bende uzun zamandır kullanıyorum ama gaza gelip 2-3 tane alınca kasadaki yekünden başka bir zararını görmedim ;)

cayır cayır sigara içen biri olarak airwicke ciğerlerimi açtım zaten.. atın ölümü arpadan olsun :) arabanın havası değişti daha ilk günden.. binen hasta oluo :)

illa o kokulardan alacaksanız eğer şansınız varsa ayaklara üfleyen peteğe takın hem orada görüntü kötü olmaz hem eritecek bişeyi olmaz:D

O takılacak bişey değil ki. Kocaman oda parfümü bu, biz arabaya koyuyoruz, millet salonuna koyuyo :D

puhahaha :)
ya bu arada benim aldığım aşırı büyük kocaman bişey deil.. acaba yanlış şeyimi aldık yaw:) fotosunu çekip koyuyumda yarın bi onaylayın

Geri