Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya birde bu kavun kokularının sprey olanları var! ben arabayı aldığımdan beri onu kullanıyorum mükemmel kokuyor böle sanki azıma tatlı tatlı kavun tadı geliyor ya! harika :D

img_616187381_200.jpg

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=68173 ayrıntısı burada migrosta 10,99 gibi bişeydi sanırım. en son 2 hafta önce aldım

ürün budur, boyut olarak ise avucunuz içini kaplayacak büyüklükte cam bir küre, üzeri plastik kapak.dökülmeyecek şekilde arabanın bir yerine gizlenirse süper olur.yalnız arabaya her binenin canı kavun çekiyor :)

dün aldım bu kokuyu..

grnt003kf3.jpg

küllüğü çıkartıp, o bölgeyi komple airwicke açtım :)

grnt008ai7.jpg

airwick ele geliyor...

grnt010ho9.jpg

buda bir akılsızlık örneği.. dikiz aynasına takılan kokuyu jelatiniyle birlikte saatin önüne koymuştum.. güneşi yiyince erimiş yapış yapış olmuş, o bölgedeki yeride kaldırmış

arabama hıc koku sıkmıyorum. bir donem sıktım. ıcını guzelce sureklı temızlettıgım ıcın 3.5 yıllık araç gerçi 30 bin i bulmadı henüz ama hala tertemiz yeni kokusu var.

en iyisi

Arkadaş Kalici Koku Istiyorsan Kaliteli Bir Torpido Spreyi Al Kokulari Müthiş Ayrica ön Panelide Parlatirsin Bir Taşla Iki Kuş...ayrica Kokusu Sanilanin Aksine Kalici Denemesi Bedava

ben airwick in kavun kokusunu kullanıyorum yuvarlak oval bi şişesi var biraz büyük ama koyacak yeriniz varsa mutlaka deneyin derim tüm arabama binenler hasta oluyo kiminin canı kavun çekiyo kiminikisi ise turbo sakız:):):)

ya bende araba kokusu arıyorum zeytin dalı kullanıyorum markasını hatırlamıyorum fakat hiç kalıcı değil hemen uçup gidiyor kalıcı bi kou önerebilecek varmı ?

kullandığın kokunun markası nedir bide kalıcımı acaba ?

abi markasını bakıp yazarım! hatırlamıorum şuan şişesini 3.5ytl ye alıorum!

akşam sıkıorum biraz sabah bi biniyorum offff! çok kalıcı! ilk sıktığınızda ise müthiş kokuyor!

markasını yazıcam aynı markanın çileklisinide tavsiye ederim markayı yaziimde :D

Geri