Araç kokusu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan xenonx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
:) umarım dua edersin :D

ya kokuyu aldım bende opel astra CD var g kasa oluyor sanıyorsam her neyse airwickin kokuyu koyacak yer bulamadım ya arabanın neresine koyabilirimki o yuvarlak kavanozu açıçası hiç bi yere koyamadım ve farklı bi şişeye doldurdum sıvıyı daha sonra iğne ile bi kaç delik açtım ve el freninin altına koydum görüntüyü bozdu ama bilmiyorum ne yapsam aklınıza varmı gelen bişey ?

koltuğun altına bile koysan olur hatta torpido gözüne bile koyabilirsin ;) altına çift taraflı bant yada kaydırmaz lastiklerden alıp konsola koyabilirsin

arka camın önüne koyuyorum çok seri manevra yapmadığınız müddetçe orda duruyor

ya kokuyu aldım bende opel astra CD var g kasa oluyor sanıyorsam her neyse airwickin kokuyu koyacak yer bulamadım ya arabanın neresine koyabilirimki o yuvarlak kavanozu açıçası hiç bi yere koyamadım ve farklı bi şişeye doldurdum sıvıyı daha sonra iğne ile bi kaç delik açtım ve el freninin altına koydum görüntüyü bozdu ama bilmiyorum ne yapsam aklınıza varmı gelen bişey ?

bende de astra g var ben arkada koltuk kafalıkları var üç tane ortadakinin altına skıştırdım çok güzel oldu.

benzinci bana 12 ye vermişti :(

ayrıca koku yogun ve uzun süreli gidiyo yogunlugunu azaltmak için içteki kapagı çeşitli yerlerinden delerek kapatın üzerinede üst kapagı koku 8 ay yerine 1 sene gitsin bide araca bienenlerin agzının suyu dösemelere akmasın:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:
basit bir önlem :)

Güzel olmuş.
Ankarada mango herhalde bollaştı geçen sene kara borsaydı neredeyse . Ben de tekrar amaya başlayayım ;)

sigara içiyorsanız birşey demiyecem, ama bu kokular alerji riskinizi artırıyor, özellikle küçük çocuklarda! bende sonradan başladı alerji olayı, öldürmüyor, 10 yıldır süründürüyor, başına gelmeyen anlayamaz iğrenç birşey! bahar aylarıyla birlikte boğaz, burun, geniz ve akciğerlerde kaşıntı başlıyor, burun akıntısı kesilmiyor, gözler kızarıyor, antiseptik ilaçlar var onlarda psikomotor bozukluk ve aşırı başağrısı yapıyor!

sigara içiyorsanız birşey demiyecem, ama bu kokular alerji riskinizi artırıyor, özellikle küçük çocuklarda! bende sonradan başladı alerji olayı, öldürmüyor, 10 yıldır süründürüyor, başına gelmeyen anlayamaz iğrenç birşey! bahar aylarıyla birlikte boğaz, burun, geniz ve akciğerlerde kaşıntı başlıyor, burun akıntısı kesilmiyor, gözler kızarıyor, antiseptik ilaçlar var onlarda psikomotor bozukluk ve aşırı başağrısı yapıyor!
siz de haklısınız aslında. :(

ya o koku a3 lere değilde a3 turbolara daha iyi gider

nede olsa turbo sakızlarının kokusu :)

Geri