Aracınız Ne kadar yakıyor?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hk__26
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Karma olarak 770 km. yol yaptım. Araçta sürekli 5 kişi ve bagaj eşyaları vardı. Yolculuğun %50sinde klima açıktı. Araç 42 lt. benzin tüketti. Araç 4500 km de. Tüketim nasıldır, sizce?.

100 km de ortalama 5.5 lt yakmış. hesaplamada bir yanlışlık yoksa gayet iyi yakmış. nice uzun yollara

beni 2001 opel vectra cdx 2.0 var şehir içi lpg ile 185 kuruş şehirler arası 150 kuruş yakıyo her zamanda değişme olacakmı diye deniyorum herkese bol yazışmalar:D

Zafira 2000 model 1.8 Comfort : 100 kilometrede 9 litre lpg uzun yolda. Şehir içi 100 kilometrede 12 litre lpg.

benim opel astra 1998 gls f kasa sedan ve km şehir içi 148 kuruş uzun yolda ise 134 kuruş felan ama sıkıştırmamak gerekiyor. sıkıştırınca yakıtı 2ye katlıyor bence bu yakın çoook normal

50 tl lpg ile 580-570 km yapıyorum uzun yolda sehır ıcıde 50 ytl lpg ıle 400 km yapıyorum
baya iyiymiş değerler... lpgnin litresini ne kadardan alıyorsunuz merak ettim... uzun yolda araba 85kuruş civarı birşey yakıyor hesaplayınca... ölçerken biraz yanlışlık olmuş gibi...
birde imzanızdaki ibre fotosunu siz mi çektiniz merak ettim...

Arkadaşlar benim araba otomatik, gaz ayarı falan gerekiyor. Henüz bakım yaptırmadım. Uzun yolda Km'de 14Kr yaktı. Şu anda şehir içinde 16-17Kr yakıyor.

Lpg litre fiyatı 1lt/1,5TL 100kmde 11lt gibi bir rakama ulaşıyorum ben.

baya iyiymiş değerler... lpgnin litresini ne kadardan alıyorsunuz merak ettim... uzun yolda araba 85kuruş civarı birşey yakıyor hesaplayınca... ölçerken biraz yanlışlık olmuş gibi...
birde imzanızdaki ibre fotosunu siz mi çektiniz merak ettim...
lpg yı 1,590 dan almıstım gecen ay gercekten sasılacak durum ama oyle gıttı sehırıcı 400 km sehır dısı 550 km falan suruse gore farkedıyo babamda sehırıcı 300 sehır dısı 400 km faln gıdıyo surucunden surucuye degısıyo alttakı fotoyu ben cekmedım buldum:)

Geri