Aracınızı nasıl aldınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan start19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1 sene araba baktım sonunda ewin garajında duran komşunun arabasını aldım:)

daha öğrenciyim araba alabilecek kadar param olmadı anca çalışıp kazandığım parayla telefon filan alabiliyorum şimdilik :D Kulladığım astra ailemizin arabası. Ailede benim haricimde araba kullanan birtek babam olduğu için ve oda haftaiçleri dobloyu kullandığı için astra bana kalmış oldu. Ama hala benim değil ailenin arabası :D Şimdilik böyle idare ediyoruz ama inşallah bir gün benimde kendi paramla aldığım bir arabam olucak :D

savas abı herkes mersıne gıdıyor sen tersıne ya :kop::kop::kop::kop:
bence senın vectralar ve enkaz(taunus) bır cok sıfır aracdan coooook ıyı durumda allah kaza bela gostermesın
Valla öyle oldu Cüneyt. 1998 modelden 1963 modele kadar düştük :). Eşim manuel araç kullanmayı beceremeyince+arabama aşırı düşkün olduğumu da bildiğinden direksiyona geçmeye çekiniyordu. Korkmadan vura kıra öğrensin diye otomakit 91 model Vectra'yı aldık. Onu gerçekten çok sevdi, şeytan kulağına kurşun sorunsuzca kullanıyor. Eski araç toplamak zaten hayalimdi, kısmet bugüneymiş. Gerçekten şu an için sıfır araç almayı hiç düşünmüyorum, ileriki yıllarda eşim diretirse onun arabayı sıfırlayabiliriz ama ben Vectra'mdan ayrılmam.

Sahibinden.com'da bulduktan 1 ay sonra aldım :)

3 sene önce kartal oto pazarından aldım.94 şahini satıp,biraz birikmiş,biraz da kredi derken vectra b1 aldım.
ara sıra kavga-döğüş etsekte 3 senedir mutlu bir beraberliğimiz var...

Geçtiğimiz hafta,yaklaşık 3 aylık net araştırmadan sonra gecesaat 22.00 de sahibindende yakaladım sarıldım telefona ikna ettim anlastım atladım bastım gittim aldım döndüm.12 saatte biti iş.Çok hızlı adamım :D

Corsa cosmo almaya gittim geçen sene, astra njoy ile döndüm.6-7 yıılık birikim ve biraz kredi ile sahip oldum, şimdilik 12 aylık borcum kaldı.

şimdiye kadar iki aracım oldu 93 ve 94 vectra bunlar ortak alınteriyle alındı babamında anneminde benimde hakkım var ilerde alacağım araç yine böyle olacak Allah nasip ederse,çünkü biz bir aileyiz hemde çok sıkı;)saygılar...

şuankı ilk aracım, kendim aldım ilk gordugumde alma taraftarı deildim acıkcası :D,ama nolduysa bi baktım koltugundayım tamam dedim aldım aracı 21.06.2008 tarihinde :D

Geri