Aracınızı nasıl aldınız?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan start19
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İlk kendi arabam astra F di. Evlendikten sonra satmak zorunda kaldım. Sonra 3 sene arabam olmadı. Gittik eşimle öğrensin arabayı diye 2001 polo aldık. Sonra mart ayının başında bacanak geçen sene aldığı honda civic ini satmak istediğini öğrendik. Gittik 30.000 tl. dedi. Bizde o kadar parayı ona vereceğimize gidelim sıfır alalım dedik ve sağolsunn ÖTV imdadımıza yetişti. Hemen poloyu satıp peşinat vererek astramızı aldık. şimdi 2200 Km.de. Tabi kredi borcuyla. Ama şimdilik pek dokunmuyor. ÖTV indirimli ilke alanlardan olduğumuz içinde şanslıyız tabi.:)

Başta ALLAHA ŞÜKÜR, babam sağolsun ilk aracımı aldıktan sonra kendim yavaş yavaş kazandığım parayla model yükselterek bu günlere geldim ;) ;)

bastan soylıyım araba benım degıl babamın :) minübüsümüzü sattıktan sonra 4 ay kadar arabasız kalan babam gecenın 12^sinde yeni gördüğü bir ilan sahibini aradı ondan sonra hemen arkadasını aradı sabah arabayı gostertmesı ıcın öğlen 1 gibi haber geldi babamda 2 de ist gitti bir sonrakı gun aldı geldı :D

babam sağolsun o olmasa alamzdım , 09/04/2008 yılında istanbul yeşilköy gümrüğünde ihaleden aldım mavişimi ( babamın dediği fiyatın 1.500 TL fazlasına aldım :D ) , hep istediğim bir araçtı sonunda aldık çok memnunum iyiki almışım

Son düzenleme:
Babamdan borç para aldım, 1yılda geri ödemelik. Geri kalanı da kendim ekledim. 3-4 yıl bineceğim yakıtından çok memnun olduğum bir araç aldım. Ekonomi arayan ben hesabımı bilerim diyen herkese de 1.3CDTI motoru tavsiye ederim.

oo benimki çok karışık bi sürü araba aldım sattım 3 kere 131 aldım, 2 tane lada aldım sattım :D sonra şahin sonra doğan sonra toyota aldım onu sattım skoda favorit aldım o arada bi iki araba daha değiştirdim sonra corsa gsi yi aldım bidaha da satamadım :D:D

ilk arabam olan dacia loganı OĞLUM SAĞOLSUN :D onun doğum hediyelerinden ve biraz nakit ekleyip üzerine kredi çekerek aldım 2 seneye yakın bindim ve beni cezbeden bir şeyler oldu sattım onu kayseriye gitmişti...belki kayserideki arkadaşlar görmüştür modifiyeli bordo logan...sattım ertesi gün burgaz opel inana gittik bi abiyle ordaki satış sorumlusu arkadaşın araba çok hoştu ve artık benimdi.

Geri