Astra 1.4 son hız

1.4 205 210 yapar da ustu zorlar die dusunuyorm egimli yolda olabilir

ankara istanbul otobanında 1 ay önce 94 model lpg'li serçe ile yokuş aşağı 160 kadran'ı geçtik zannedersem 170 yaptık arkadaşa daha fazla basma araba dağılacak dedim.dolayısıyla 2002 model bir opel 220 bana kalırsa haydi haydi yapar.hatta cep telefonuyla kadranın fotoğrafına çekmiştik arkadaş silmediyse onuda bir ara eklerim.

bu konuda bu kadar tartşılmasının sebebi sanırım bu hızlara ulaşan araçları görmeyen arkadaşların görmediğim şeye inanmam felsefelerindendir. bende kendi 1.4 astra aracımla 210 gördüğüm için bu tartışmaların gereksiz olduğunu düşündüm. yani tecrübeyle sabittir. yada kendimden biliyorum. yada kendim ettim kendim buldum. :)

sevgili kardeşim,gel tarsusa bir çayımı iç ve sonrasında 95 astra 1.4 ile seninle tur atalım 190 yapıyormu yapmıyormu bir görelim ne dersin?

aynsı bendede var bak awatarıma 95 astra 1.4 190 da ben hız kestimdedigin dogrudur arkadaşım 3. viteste 140 deviriyorum arabamın gideri gerçekten çok iyi eminimki seninkide bu şekildedir ;)

ben konuya son noktayı koymak istiyorum ve bu resimi sitede tekrar yayınlıyorum umarım sahibi kızmaz(bu arabanın sahibi hatırladığım kadarıyla sitemizde faithless1905 nick li üyeye ait )işte 1.4 16v astra:...
photo0004ys6.webp

Son düzenleme:
yapmaz. 190 bile yapmaz.

fakat gercek hız ile km saatinde de okunan hız geyiği her forumda bitmez ..

o yüzden başlamayalım :D

başa konması gerekeni ben koyduğumu düşünüyorum :)

yaa tamam tamam
uzatmaya gerek yok;)...

bu 1.4 ler 200 ü de 240 ı da devirir:)...
bazen diyorlar yaa biz boşuna 2.0 motorlara biniyoruz...

bu konu iyice palio konusuna dönmeye başladı...

Yıktınız attınız valla 2.0'ları, 2.5 V6 almayı düşünüyordum vazgeçtim boşuna masraf, 1.4 alacam.

Son düzenleme:
Bende ne zaman hız kadranına baksam orada bir 220 var , rahatça görebiliyorum :D Hatta ondan sonra bir çizgi var onu bile görebiliyorum, gözlerim sağlam demekki :) buyrun sizde görün

img02601az1.jpg

Geri