astra 1.8 vw golf 1.4tsi nasıl geçti ?

serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarı ile Golf TSI'ların max. hızları 5. viteste,eleman 6'ya atmış olabilir :) ayrıca diğer bir etmende şanzumandır,Opel'lerin şanzumanları genelde uzundur.

gani sen opel kullandınmıki uzun olduğunu biliyosun golf cü üyeler dışarı

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankarada olsan bi gelir bkardım merak ettim ya :)

ben gereksiz yere 6-7 bin arası gittgim için 5000 devirler biraz canımı sıktı

gecen baktım golf gt 1.4 170 lik nerdeyse golf gti ile aynı yakıyodu

senin 122ligin yakıt iyi o zman turbolu olmasına ragmen:)

140 lıkla ne fark var msela 140lıkla-170lik arası fark supercharger mıs herhalde

bugün sürekli pedal-paspas gezdim 10km.ort yakıt 13buçuk litre oldu(10km mesafede).gece birbuçukta 4,6 litre de gördüm ortalama.gazlayınca10-12 litre, yawaş gidince 6-8litre arası yakıyor.yoğun trafikte de ne kadar dur kalk yaptığına göre değişiyor.

140lık ile 170lik arasında yazılım farkı war.122 ile 140/170 arasında supercharger farkı war.golf gt gaz pedalına çok duyarlı tüketim konusunda:Dbasınca tüketim uçuyor, normal gidince oldukça az yakıyor...

X18XE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçer geçmez o değilde 1.8 astra olayı iyiymiş ya , niye satılmıyo ki burda yaaa:mad:

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçer geçmez o değilde 1.8 astra olayı iyiymiş ya , niye satılmıyo ki burda yaaa:mad:
opel keşke 1.8 getirse.ben tanıtım aracını aldım şuan 1.8 satılmıyor.avrupada bu motor en fazla tercih edilenmiş.yakıt tüketiminin 1.6 dan farkı hemen hemen yok uzunyolda çok iyi tork dağılım eğrisi güzel benim araç sedan 1.8 ama bu motor hactback özellikle gtc de çok iyi olur hem spor hem ekonomik.