Astra Classic III yol bilgisayarı kullanımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan EGT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sızın aractakı yol bılgısayarı daha kapsamlı basılı tutmana gerek kalmadan settıng menusunden dıger tum ayarları gorebılıyorsunuz benımkındede yok bende cok denedım basılı tutunca falan bısey cıkmıyor

Hocam gizli menü senin aracda da var.. Arabayı çalıştır, müziğin sesini kıs ve setting tuşuna DIT sesi gelene kadar basılı tut yani illa 5 sn diye aldanma.. Sonra da BC tuşu ile ilerleyebilirsin... Kolay gelsin..

Hocam gizli menü senin aracda da var.. Arabayı çalıştır, müziğin sesini kıs ve setting tuşuna DIT sesi gelene kadar basılı tut yani illa 5 sn diye aldanma.. Sonra da BC tuşu ile ilerleyebilirsin... Kolay gelsin..

evet denedım ve oldu :)ama fazla karıstırmadan kapatıım cunku hıc bı ozellık benım ısıme yaramıyor korktum yanlsı bısey yaparım dıye cok tesekkur ederım bılgılendırdıgınız ıcın:)

evet denedım ve oldu :)ama fazla karıstırmadan kapatıım cunku hıc bı ozellık benım ısıme yaramıyor korktum yanlsı bısey yaparım dıye cok tesekkur ederım bılgılendırdıgınız ıcın:)

Rica ederim ne demek..

Korkulcak bsey yok ya :):D Evet işinize yarıyacak 2-3 özellık var..
Mesela motor suyu sıcaklıgı ve digital hız göstergesi gıbı..

Bu ziniyete gıcık oluyorum 'sizin araçta yoktur':mad: hocam 111.yıl modellerinde de gizli menü var settings tuşuna biraz uzun basın deneyin,olmazsa başka bir servise danışın.

İyi forumlar..

ilgin için çok sağol ergun abi erim yardımcı oldu çözdük teyp açık olacakmış öle yapacakmışız kızma abi ben bezdim sende bezersin heryerde söylüyorum kktc opel (toros) 1 liralık galeri değil....!

Menzil gostergesi cok da dikkate alinicak birsey degil --- oldugu zaman 100 km gittim benzin bitmedi

arkadaşlar bende astra 1,6 cd 2000 model var ama yol bilgisayarı ekranı okumayı bilmiyorum yani anlamlarını bilmiyorum aranızda şunların anlamlarını bilen varsa ve yardımcı olursa çok memnun olurum.

CONSUMPT, TRİP. CONS., TRİP. DİST., RANGE, STOPWATCH VE İNST.CONS. bunların anlamlarını bilen arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Geri