Astra F Kullanıcıları Buraya

Baskı balata ve volanttan şüphelendim aslında baskı balata kapalı birşey bildiğim kadarıyla ama eğer ciddi bir su birikintisine girerse araç devir dediğin gibi iner çıkar lpg var mı bilmiyorum onun ayarlarını kontrol ettir adaptasyonuna baksınlar onun dışındada egr kalıyor geriye.

Egr den olabilir diyeceğim ama ışıkların şiddeti artıyor demişsiniz o ilginç. Normalde devir durduk yere artıyor bazen o egr den kaynaklanıyor ama ışıklarda işin içinde demek elektriksel bir problem var. Acaba sensörlerde filan bir problem olabilir mi?

lpg yok burak, valla alican hiç bilemiyorum aklıma da birşey gelmiyor artık yarın öğlen arası ustama gidip göstereceğim umarım büyük bi sorun falan değildir :(:(:(. tam da yeni lastiklerimle sağa sola hava atarken bu öyle bi moralimi bozdu ki anlatamam :)

bu arada arabanın dış cephesine ayna falan mı taktırdın alican :D o nasıl bir parlayışdır maşallahhh

Son düzenleme:
Elektirkselse sarj dinamosu ve alternatör diot tablosuda olabilir bak yeni aklıma geldi giderken ışıklar dengesizlesiyorsa ve devir artıp cıkıyorsa oda olabilir.

yok abi egr falan diil bu sorun beyler..bu sorun yüzünden 3 egr değiştirdim biliyosunuz..usta egr diyecektir ilk servise götürdüğünüzde Alyhasan bey..aman sadece egr diyip yollamasınlar nolur..çünkü sadece o değil sorun...

iceboy tırıs tırıs ettin böööö ettin beni yaaa kardeşim :) tavsiyen için tşkler bunu göz önünde bulundurucam. opel servisden ziyade ilk önce opel'ci kral bi tane ustam var ona gidip göstericem gerek kalırsa aracı ona da bırakabilirim.. yarın ola hayrola demekten başka çarem kalmıyo

yok servis egr diyip sizde halloldu sanırsınız, 50 metre sonra servisten çıkıp tekrar aynı sorunla karşılaşınca canınız 2 kat sıkılır..o yüzden baştan temkinli olmak lazım..tecrübe konuşuyo 2 ay o sorunu yaşadım :D

Valla ben bu sesin nereden geldiğini bulamadık bizimde yapacağımız birsey kalmadı diyende gördüm en iyiisi kendin anlayacan sökcen takcan :D

lpg yok burak, valla alican hiç bilemiyorum aklıma da birşey gelmiyor artık yarın öğlen arası ustama gidip göstereceğim umarım büyük bi sorun falan değildir :(:(:(. tam da yeni lastiklerimle sağa sola hava atarken bu öyle bi moralimi bozdu ki anlatamam :)

bu arada arabanın dış cephesine ayna falan mı taktırdın alican :D o nasıl bir parlayışdır maşallahhh

Teşekkür ederim :D . Yazın bende alışkanlık oldu iki haftada bir cilalıyordum arabayı :D ama şimdi baksanız leş gibi İstanbulda hep çamur yağdı bakalım bu hafta düzeldi gibi havalar bir cila atarım belki diyeceğim ama vizeler başlıyor bu haftada.
Bu arada şarj dinamosu ve diyot tablosunda problem yaşamıştım ben yolda giderken önce airbag lambası yandı sonra arıza ışığı yandı akü lambası yandı baya bi parladı sonra söndü. Bi baktık fazla akım geliyormuş. O yüzden konsoldaki akü ışığının ampulude fazla yanıp patlamış. Şarj dinamosu yandı. Akü şarj dinamosu vs. toplam 400 lira harcamıştık o zaman.

Not I: Önderle Burak abinin imza fotoğraflarında bir benzerlik mi var bana mı öyle geldi :D

Not II: Arabadaki siyah lacivert uyumunu korumak ve lanet jant kapaklarının derdinden kurtulmak için kapakları söküp sac jantlarıda tekrar siyaha boyayarak kullanmaya karar verdim. Duruma göre lacivert şerit de çekebilirim. :D Baktım olmadı kapakları takarım tekrar :D

Son düzenleme:
Geri