Astra F Kullanıcıları Buraya

:))))

ooo usta fsaneci hoşgeldin.
sen bu fsanenin ustasısın, alıp almayacağını sen daha iyi anlarsın.
aman yağ yakma sorununa dikkat et.

motor güzel ama yağ yakma olayı bunlarda kronik galiba ;kullandıkça anlaşılır ama şu an bişey gözükmüyor...

fiyat güzel 10000e indirmeye çabalayın bence belki son bi ikram :) ( sürücü airbag yok ) ancak almışken gls yada en azından hava yastıklı olanları tercih etseydiniz keşke

10000 e çok çabaladım ama 10250 bile olmaz diyor; zaten 11250 den indi buraya; hava yastıklısını bu paraya vermezler gibi; zaten piyasada epey bi yükselme var...

Halil hoşgeldin...Baktığın araç güzel sağlam araca benziyor...Yalnız resimlerde gözüme şoför koltuğunda sıkıntı varmış gibi bir durum takıldı..Sanki kapıya dogru yamuk..Onada dikkat edersin..Fiyat Klima farkıyla 10.300 tl iyi bence..

hoşbulduk abi; araç temiz toplanmış; tavan hariç boyanmış önden ufak bir kazası olmuş ama çok ufak; amortisör takozlarının kenarları da boyalı çıktı; şöför koltuğunu bende farkettim ama onu hallederim ben çok önemli değil; ama şu maortisör kafaları saterken sıkıntı çıkarırmı acaba...?

Yalnız o jantlar Astra G jantı değil 95 sonrası makyajlı kasa GSİ jantı :D

evet ben jantları karıştırmışım; 15" v serisi lastik var orta halli , tanesi 110 tl ama bir sene daha götürür gibi...

sizlere sormak istediğim amortisör kafalarında boya çıkması satışı çok zorlaştırımı; şaseler falan düzgün taban düzgün tek kaza önden radyatöre kadar olmuş; bu arada motor kaputu da çıkma takılmış...?

arkadalar merhabalar; yine izne geldim ve yana yana araba aramaya başladım, ve bir efsane buldum; 1996 model 1.6 16v ecotec motor sıralı lpg klima ve hd var; 15 astra g jantı ve v serisi lastik var; açık yeşil renkli bel altı boyalı 165000 km de; motora falan az önce baktırdım;kaportaya baktırıp yarın almayı planlıyorum , en son 10300 tl ye anlaştık sizce fiyat nasıl; bu da link http://www.araba.com/2243865/Opel Astra 1.6 ....

Halil abi araç güzele benziyo GSi jantlarıda gerçekten çok yakışmış :) inş. düzgün bir F-sanedir ;)

Egr valfini temizlettim değişsem parça 170 ytl falan değmez usta sen gel temizlerim değişme boşuna diyor bu ara 2000 km yaptım hemen belli etti kendini yakında öğrenecem nasıl söküldüğünü alacam bi wd 40 söküp söküp temizleyecem araba gül gibi devirlenmesi duruşu gidişi herşeyiyle 15te verseler satmam şahsen zaten ileride imkanım olursa bunu hiç satmayım diyorum kaskoyuda devam ettireyim nasip kısmet.

Valla Burak abi geçtiğimiz haftasonu sanaiye bende gittim rutin kontrol için ustamda kurum yapmış araç devirli kullan motor kurumu atsın dedi 1-2 haftadır devirli kullanıyorum hem motor sesi azaldı(veya devirli kullana kullana sesine alıştım :D ) hemde özellikle alt devirlerde nazlanma gibi sıkıntı kalmadı son olarakta performansta artış oldu ;) Araç uzun yola çıkacağı zamanda würth benzin katkısı olan enjektör temizleyicisinden eklemeyi düşünüyorum :) Kasko olayını gelincede bizim aracında devam ediyo ama :( boşuna o kadar para veriliyo diyo içimdeki bi ses :o

Halil bence araç kafana yattıysa al...O takoz olaylarınıda en kötü ihtimal ekpertizden hatasız okeyi alırsın olur heralde..Bence düşünülecek bir sıkıntı değil..Sonuçta alan kişide senin gibi baktırıcak....

Halil kafana yatarsa hayırlı olsun şimdiden,
direksiyondaki kılıf hoşuma gitti :D

Geri