Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar aracı aldım ama bence jantlar biraz sıkıntılı; süspansiyon sert gibi geldi biraz; debriyj seti ve fren balataları yeni değişmiş; 4 tekeri söktürdüm fren ayarı yaptırdım yağı ve tüm filitreleri değiştirdim; antifiriz aldım ancak daha dökmedim,eksozda bi sıkıntı var yarın muhtemelen eksozu değiştirecem ve cd- mp3 player takacam;hoparlörler pıoneer; kme sıralı tüp var işli; arka panzot sonradan yapılma ve çok ağır ve ses yapıyor,kaporta olarak sadece önden radyatöre kadar ufak bir kazası var;renk tutması açısından tavan hariç boyanmış, lastikleri orta motor şanzuman ve yürüyen aksam güzel ; ancak vites kolunun iç plastiği değişmiş ve bu nedenle vitesler zor geçiyor ; 2 tamponun boyanması lazım; şöyle 1 hafta zamanım olsa ortaya güzel bi efsane çıkacak ama sadece 1 günüm var; sadece ruhsat teyp ve eksozu yapabilirim diye düşünüyorum....

hayırlı, uğurlu olsun, güle güle binin halil bey...

arkadaşlar aracı aldım ama bence jantlar biraz sıkıntılı; süspansiyon sert gibi geldi biraz; debriyj seti ve fren balataları yeni değişmiş; 4 tekeri söktürdüm fren ayarı yaptırdım yağı ve tüm filitreleri değiştirdim; antifiriz aldım ancak daha dökmedim,eksozda bi sıkıntı var yarın muhtemelen eksozu değiştirecem ve cd- mp3 player takacam;hoparlörler pıoneer; kme sıralı tüp var işli; arka panzot sonradan yapılma ve çok ağır ve ses yapıyor,kaporta olarak sadece önden radyatöre kadar ufak bir kazası var;renk tutması açısından tavan hariç boyanmış, lastikleri orta motor şanzuman ve yürüyen aksam güzel ; ancak vites kolunun iç plastiği değişmiş ve bu nedenle vitesler zor geçiyor ; 2 tamponun boyanması lazım; şöyle 1 hafta zamanım olsa ortaya güzel bi efsane çıkacak ama sadece 1 günüm var; sadece ruhsat teyp ve eksozu yapabilirim diye düşünüyorum....

Hayırlı olsun zamanla inş. eksikleride tamamlarsanız ağız tadıyla binmek nasip etsin Halil abi

Halil güle güle bin o senin eline düştüyse güzel bir düzen tutturursun.
abi sislere zenon montajında tamponu söktülermi? Balastı tampon içinemı yoksa motorun aralarında biyeremi koydular ?? Ön tampon macunlanıp boyancagından tekrar sökülcek o yüzden sordum..Tampona balastları takıyolarsa tekrar sök tak uraşmak istemiyorum..

Abi alt tarafı geçen yarım kaldırım yaparken tam ortadan sürttüm yamuldu altı :D Bide sol üstten sinyalın oraya dokunmuşlardı oranın boyası yapılırken ön tampon sökülcek ve tamponda çok derin çizikler var.:D Kısaca araba önden haşat duruyo:kop:

hmm bende o üst plastik kısmı doldurtmak için sandım
bi çeki düzen vermek lazım
bnmde arka tamponun sol altı sürtmüştüm boyanması lazım
bide ön tamponun sağ köşeden sürtmüşler gözüme batıo her baktığımda orayada bi rötüş lazım
ayrıca plastik tamponu sonradan boyatınca ne kadar kaliteli de yaptırsan orj gibi olmuyormuş bunu anladım :) ama eski halinden iyidir

Geri