Astra F Kullanıcıları Buraya

hmm bende o üst plastik kısmı doldurtmak için sandım
bi çeki düzen vermek lazım
bnmde arka tamponun sol altı sürtmüştüm boyanması lazım
bide ön tamponun sağ köşeden sürtmüşler gözüme batıo her baktığımda orayada bi rötüş lazım
ayrıca plastik tamponu sonradan boyatınca ne kadar kaliteli de yaptırsan orj gibi olmuyormuş bunu anladım :) ama eski halinden iyidir
Aynen abi :D

Bu arada bugün gittik kaportacıya.Bizim araç önceki sahibi tarafından zaten çok hafa önden dokunmuş radytöre kadar kazalı.Panjurla far arasında (sol) 1 parmak fazla bosluk var.

Yapılacak işlemi tek tek yazıyorum :D
1-Ön taraf komple sökülcek
2-ön panel sökülücek suan dökük durumda orası(komple çekiçlenip düzeltilcek)
2-Farlar aynı hizaya getirilicek
3-Yeni panjur alıncak ayakları kırık
4-Ön arka tampon boyanıcak,Çıtalar sonradan yapıştırılmış onlar sükülecek ve boya kalkmamış boyaya gerek görülürse boyanıcak
5-Sağ arka kapıda 3 5 cm lik çürük yapılcak
6-Tavanda 5 cm lik bi boya kabarması var o yapılcak

Ve bu kadar işlemin hepsi (panjur hariç) 400 lira :D
Bence fiyat çok iyi..Yazın jant lastik aldıkmı araba aşağı yukarı 14 15 milyara gelicek bize 2 yılda :kop: :D:D:D:D

abi sislere zenon montajında tamponu söktülermi? Balastı tampon içinemı yoksa motorun aralarında biyeremi koydular ?? Ön tampon macunlanıp boyancagından tekrar sökülcek o yüzden sordum..Tampona balastları takıyolarsa tekrar sök tak uraşmak istemiyorum..
arabanın altına yatıcaksın sisleri söküceksin xenon ampullerni silikonla sis farına sabitliceksin sonra işlemi tersini yapıcaksın tamponu sökmeye gerek yok

Aynen abi :D

Bu arada bugün gittik kaportacıya.Bizim araç önceki sahibi tarafından zaten çok hafa önden dokunmuş radytöre kadar kazalı.Panjurla far arasında (sol) 1 parmak fazla bosluk var.

Yapılacak işlemi tek tek yazıyorum :D
1-Ön taraf komple sökülcek
2-ön panel sökülücek suan dökük durumda orası(komple çekiçlenip düzeltilcek)
2-Farlar aynı hizaya getirilicek
3-Yeni panjur alıncak ayakları kırık
4-Ön arka tampon boyanıcak,Çıtalar sonradan yapıştırılmış onlar sükülecek ve boya kalkmamış boyaya gerek görülürse boyanıcak
5-Sağ arka kapıda 3 5 cm lik çürük yapılcak
6-Tavanda 5 cm lik bi boya kabarması var o yapılcak

Ve bu kadar işlemin hepsi (panjur hariç) 400 lira :D
Bence fiyat çok iyi..Yazın jant lastik aldıkmı araba aşağı yukarı 14 15 milyara gelicek bize 2 yılda :kop: :D:D:D:D

lexmaul panjuru alsana satılıklardaki canavar olur

arabanın altına yatıcaksın sisleri söküceksin xenon ampullerni silikonla sis farına sabitliceksin sonra işlemi tersini yapıcaksın tamponu sökmeye gerek yok
tamam abi kaporta yapılana kadar erteledim.Hepsini bi arada yapıp bitircez ins
lexmaul panjuru alsana satılıklardaki canavar olur
O panjura hastayım abii ya :D Ama kaporta parası var suan onun için ekstra param yok :( Ama 20 liraya yeni kasa panjuru satıyo,O bizim arabaya uyarsa alalım onu logosuz yaparım..

Son düzenleme:
motor güzel ama yağ yakma olayı bunlarda kronik galiba ;kullandıkça anlaşılır ama şu an bişey gözükmüyor...

10000 e çok çabaladım ama 10250 bile olmaz diyor; zaten 11250 den indi buraya; hava yastıklısını bu paraya vermezler gibi; zaten piyasada epey bi yükselme var...

hoşbulduk abi; araç temiz toplanmış; tavan hariç boyanmış önden ufak bir kazası olmuş ama çok ufak; amortisör takozlarının kenarları da boyalı çıktı; şöför koltuğunu bende farkettim ama onu hallederim ben çok önemli değil; ama şu maortisör kafaları saterken sıkıntı çıkarırmı acaba...?

evet ben jantları karıştırmışım; 15" v serisi lastik var orta halli , tanesi 110 tl ama bir sene daha götürür gibi...

sizlere sormak istediğim amortisör kafalarında boya çıkması satışı çok zorlaştırımı; şaseler falan düzgün taban düzgün tek kaza önden radyatöre kadar olmuş; bu arada motor kaputu da çıkma takılmış...?

fazlasıyla kusuru varmış.
daha temizini bulamadın mı??
ama sen uğraşmasını seviyorsun.
hayırlı olsun.güle güle bin.
foruma geçen hafta girebilseydin ersin arkadaşımızın fsaneyi alırdın

Son düzenleme:
hayırlı, uğurlu olsun, güle güle binin halil bey...

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
eksikler zaman içerisinde giderilir

güle güle kullan halil. hayırlı olsun

Hayırlı olsun zamanla inş. eksikleride tamamlarsanız ağız tadıyla binmek nasip etsin Halil abi

Halil güle güle bin o senin eline düştüyse güzel bir düzen tutturursun.

hepinize teşekkür ederim; bugün orta eksozu borusuyla beraber değişirdim; aracın altından gelen sesler yarı yarıya kesildi; birde pıoneer 3150 cd mp3 playr aldım usb li; buseferlik zamanım olmadığı için bu haliyle idare etmek zorundayım, yarın yozgata dönecem; bu arada şehir içinde 20 tl lpg ile 90 km yol gitti; bakalım yozgata kadar ne yakacak...

Ecotec panjur var satılıklarda..O panjur bizim arabaya tam otururmu ve logosuz yapılırmı ?? Çok acilll araba kaportaya gitmeden almam lazım fiyatı çok uygun..

Geri