Astra F Kullanıcıları Buraya

selam garaj
tamponların üst plastik kısmına ne yaparsam yapim renk solmasını önleyemiyorum yakından bakınca çok kötü duruyor (turuncu kısım ) hatta yer yer grileşmeler var
1- )bunu önleyecek PROFESYONEL bir ürün var mı ?
2- )ayrıca tamponda renkli gösterdiğim kısımlara siyah folyo kaplatmayı düşünüyorum (orj e en yakın renkte ) bunu ankarada yapabilecek bildiğiniz bir yer var mı folyo uygulamasında sonradan sorun çıkar mı ? ( malum tampona uygulanıcak )
grnt009q.jpg

arkadaşlar, iki probleim var, yardımcı olur musunuz? birincisi hararet konusunda aldığımda beri sıkıntı yaşıyorum. sıcaklık kısa sürede (ama dik ve uzun süren rampalarda) 100 üstü oluyor. 101 gibi fan açıyor daha sonra 101/102 gibi sabit kalıyor. ancak düzde sıkıntı yok. şehir içi sıkışık trafikte denmedim. zaten yaşadığım yerde sıkışık trafik yok :) ancak bugün rölantide çalıştırdım uzun süre araba 100e yine geldi olduğu yerde, aslında sistem gayet normal çalışıyor ama ısı biraz yüksek değil mi?

ikinci sorunum lastik. aküden sonra başıma lastik çıktı bide. nedir önerileriniz bu konuda? hangi markayı tavsiye edersiniz? ölçülşeri 175/70/13

arkadaşlar, iki probleim var, yardımcı olur musunuz? birincisi hararet konusunda aldığımda beri sıkıntı yaşıyorum. sıcaklık kısa sürede (ama dik ve uzun süren rampalarda) 100 üstü oluyor. 101 gibi fan açıyor daha sonra 101/102 gibi sabit kalıyor. ancak düzde sıkıntı yok. şehir içi sıkışık trafikte denmedim. zaten yaşadığım yerde sıkışık trafik yok :) ancak bugün rölantide çalıştırdım uzun süre araba 100e yine geldi olduğu yerde, aslında sistem gayet normal çalışıyor ama ısı biraz yüksek değil mi?

ikinci sorunum lastik. aküden sonra başıma lastik çıktı bide. nedir önerileriniz bu konuda? hangi markayı tavsiye edersiniz? ölçülşeri 175/70/13
Bende önümüzdeki ay havalar iyice ısınınca fan müşürünü 92-87 derecede açan düşük dereceli tipo slx fan müşürüyle değiştirecem bizim araçlara uyuyor.yazın hararet 100 derceden aşağı inmiyor çünkü

Geri