Astra F Kullanıcıları Buraya

Hakan lastik olarak brdigestone turanza er300 kullanıyorum önceden mıchelın vardı yırtık yırtık oldu asfalta ragmen sımdılık brıdgestıne la 15bin oldu sorun yok, hararet konusundada benim kıbrısta 100den 2 ay inmedi endişe yapmayın birşey olmaz :D

bugün 150.000 i devirdik :D
grnt039j.jpg

ayrıca bende de hararet 100 civarı geziyor bu da kanıtı :)

Hakan lastik olarak brdigestone turanza er300 kullanıyorum önceden mıchelın vardı yırtık yırtık oldu asfalta ragmen sımdılık brıdgestıne la 15bin oldu sorun yok, hararet konusundada benim kıbrısta 100den 2 ay inmedi endişe yapmayın birşey olmaz :D

sağolun burak bey, valla bridgestone ile lassa impetus arasında karar verecem herhalde. hararet konusuna alışamadım dahaca durduğu yerde bile 100ü bulması acaba sorunlu olduğunu mu göstereiyor diye düşünüyorum.

ama resimde önder beyin hararet göstergesini görünce çok da şaşırmadım :)

ne kadar süre temiz görüntü sağlıyor acaba o ürün ?
benim şu ana kadar kullandıklarımın hepsi bikaç saat içinde etkisini yitiriyor ve hatta eski halinden beter oluyordu :)
folyonun tamponda sorun çıkartmayacağını bilsem hiç uğraşmadan siyah folyo kaplatırım o bölgeyi ancak onada güvenemiyorum

Valla ben geçen yaz boyamıştım hemen hemen hiç bozulmadı gibi.;)

Ben kullanıyorum rampada bile fişek gibi..Ben YED kullanıyorum 25 30 liraya heryerde bulursun abi.Sesi mükemmel.
Orjinal hava filtresi kutusunu söküp yerinemi taktın.yoksa borusunu uzatıp soğuk hava alan biryeremi taktın.motordan sıcak hava aldığında performans kaybı olduğunu duydum.seninkinin montaj yerini öğrenelimde ona göre takarız.

Geri