Astra F Kullanıcıları Buraya

kardes sen alcaksan opak opele git yunusa söyle selamımla git takar yardımcıda olur hatta cumartesi gidersen bende gitcem orda bulusup taktırırız

Arkadaşlar günaydın.geçen gün km göstergelerini söküp içini temizledim tozlanmıştı.km sayacını sökmek için km telinin ucunu motor kısmından çıkardım.km sayacını temizledim sonra taktım.ama km ibresi 60km hıza geldiğinde ibre titreme yapıyor.daha önce yoktu takarken dikkat ederek taktım ama neden oldu acaba.sinir etti beni

elini sürmeseydin keske daha düzelmez o benimdevir ibresini elledim öyle simdi bozuk:D

Arkadaşlar günaydın.geçen gün km göstergelerini söküp içini temizledim tozlanmıştı.km sayacını sökmek için km telinin ucunu motor kısmından çıkardım.km sayacını temizledim sonra taktım.ama km ibresi 60km hıza geldiğinde ibre titreme yapıyor.daha önce yoktu takarken dikkat ederek taktım ama neden oldu acaba.sinir etti beni
Nasıl söktün orayı yaw? benim km ibreside titriyor gösterdim tel değişcek dediler. orjinali 60 tl imiş.

Nasıl söktün orayı yaw? benim km ibreside titriyor gösterdim tel değişcek dediler. orjinali 60 tl imiş.
Dört sene önce şarj dinomosu arıza yaptığında gösterge panelinden akü lambası patlamıştı elektrikçi gösterge panelini söktü lambayı değiştirdi km telini taktı o zaman görmüştüm nasıl söküldüğünü.elektrikçi söktü taktı ibrede titreme falan yoktu.ben söktüm taktım ibre sadece 60 km hıza geldiğinde titreme yapıyor diğer hızlarda sorun yok.iki kere km telini sökmeyle km bozulmaz bence.tamirciye soruyom km telinden diyor.püf noktası vardır takarken ama uğraşmıyorlar.

Birde dün farklı yerden benzin almıştım bugün iki kere arıza lambası yandı söndü benzinden olabilirmi acaba.

parça bu beyler üzerinde parça numarası var servis takmaya para almıyo ayrıca benim gözlüğüm tam oturduğu için ses felanda yok tavsiye ederim zaten arabada ses yapsa söker atarım en ufak bi ses beni sinir eder..

Ekli dosyalar

• kab.webp
    kab.webp
    3.4 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
ben de geçenlerde bi bakım yaptırdım. dünyanın parasını verdim. tekerleri söktük. her tekerden masraf çıktı. ön diskler ve frenle ilgili her şey. arka kampanalar (koca kampanalar çatlamş) ve frenle ilgili her şey. baskı balata, yağ ve filtreler (hava dahil) burçlar, tablalar, falan filan bi dünya parça. he bir de yukarıda bahsi geçen km teli. orjinaline 75 çektiler. 15 fazla almışlar gibi duruyor. (zaten bazı parçalar yüksek gibi geldi. daha doğrusu bilgim olmadığı için çok da bi şey diyemiyorum. aldıkları fazlaysa günahları boyunlarına artık. ama parçaların orjinal olduğunu biliyorum.) aküm bitikti akü dahil toplam 1050 filan masrafım oldu. resmen içime oturdu.f kasaların parçaları daha ucuz derlerdi bi de ben sözde daha triger setini değişecektim ama nerdee :)

Son düzenleme:
Geri