Astra F Kullanıcıları Buraya

Geçen yaz kaktırma el arabalarıyla hurda toplayan eskiciden arçelik halı yıkama makinasını 5tl almıştım sadece 1-2 sefer kullanılmış yeni sayılır.bide 7tl'ye pioneer bas amfisi almıştım bas kabloları dahil.halı yıkama makinsını vereyim kullan diyecem ama çok uzaktasın
:eek: hurdacıda ne mallar varmış öyle ya

F ciler günaydın. Güneş gözlüğü koymak için yer yapanınız varmı? şöför tarafının kapı üstünde tutamaç yok ama yeri duruyor o kısma uyan orjinal gözlük kabı bulunurmu?

herkese hayırlı sabahlar :D

Bugün CGG ankarada aksam 5 6 gibi görürseniz korna çalın :D:D babam gelicek inş.

F ciler günaydın. Güneş gözlüğü koymak için yer yapanınız varmı? şöför tarafının kapı üstünde tutamaç yok ama yeri duruyor o kısma uyan orjinal gözlük kabı bulunurmu?

http://www.opelx.com/astra-f/8776-gozluk-kabi-uygulamasi.html bende yapıcam internetten bulmak lazım bu parçayı bütün opellere uyumluymuş.

Birde bu hafta içinde muayeneye gideceğim 4 amortisörde patlak muayenede süspansiyon kontrolü yapılmıyor değil mi :D

Son düzenleme:
Birde bu hafta içinde muayeneye gideceğim 4 amortisörde patlak muayenede süspansiyon kontrolü yapılmıyor değil mi :D

o kısımdan emin değilim ancak amortisörlerin durumunun yol tutuş ve fren mesafesine büyük etkisi var bunu hatırlatiyim ;) uygun bir zamanda değişmek lazım

biz komple arabayı değiştirmeyi düşünüyoruz da düğün var haziranda onu atlatalım diye bekliyoruz :D Düğün olunca masraf büyük oluyor bırak amortisörü yıkamak için bile insanın masraf yapası gelmiyor :D
Aslında blistein marka almayı düşünüyorum 220 lira sanırım ama bakıcaz artık. Acaba muayeneye gitmeden filmleri söksem mi.

http://www.opelx.com/astra-f/8776-gozluk-kabi-uygulamasi.html bende yapıcam internetten bulmak lazım bu parçayı bütün opellere uyumluymuş.

bu güneş gözlüğü uygulaması benim aracımın resmi arkadaşlar...opisden parça indirimiyle 13 tl ye almıştım takmasıda onlara ait.... isteyen olursa parça numarasınıda verebilirim.

evet bende dün yunus arkadasımla konustum(opak opel) oluyo dedi 15 lira ama indirimsiz halini söyledi

bu güneş gözlüğü uygulaması benim aracımın resmi arkadaşlar...opisden parça indirimiyle 13 tl ye almıştım takmasıda onlara ait.... isteyen olursa parça numarasınıda verebilirim.
Ben almak isiyorumparça numarasını verirsen sevinirim. montajı kolaymı? servis takmaya ücret istiyormu? birde son soru gözlük içinde sallanıyormu giderken ses çıkarıyormu?

Geri