Astra F Kullanıcıları Buraya

greene para vermem bi faydasıda yok...ışık abinin lafa bakarsak +20 hp:d

Son düzenleme:
greene para vermem bi faydasıda yok...ışık abinin lafa bakarsak +20 hp:d

:D filtreden alınacak güç bellidir pek fazla beklentiye girmemek lazım
ancak iddia edilen şeylerin büyük kısmı doğru makul bir miktarda perf artışı var ayrıca uzun yolda yakıt tasarrufu sağlıyor
ancak o para eder mi denirse o alıcıya kalmış :)
sonuçta motora girebilecek zararlı maddeleri tutuyor bu filtreler 30-40 tl lik filtrelere güvenemiyorum

temizlenip kullanıo ama temizlemek çiinde ısık abi 10yada 15 lira alıo

Filtrenin ömrü ne kadar? temizlenip kullanılıyormu? yoksa 10.000 de değişecekse 150 çok fazla.

100000km garantisi var diye biliyorum
6000km de bir temizlenmesi gerekir temizlilk için özel setler var onlardan alıp kendiniz temizleyebilirsiniz (gayet kolay ) ben öyle yapıyorum baya makul oluyor

Bugun koltukları tabanı ve kapı döşemelerini halı yıkama makinasıyla yıkadım 1 saat falan sürdü çıkan kiri anlatamam simsiyah hava güzeldi koltuklar kurudu sonuç mükemmel burdan koltuk yıkamaya 150 ytl isteyen yıkmayacıya selam olsun :D birde sonax ın cilasını attım kı ışıl ışıl oldu...

Bugun koltukları tabanı ve kapı döşemelerini halı yıkama makinasıyla yıkadım 1 saat falan sürdü çıkan kiri anlatamam simsiyah hava güzeldi koltuklar kurudu sonuç mükemmel burdan koltuk yıkamaya 150 ytl isteyen yıkmayacıya selam olsun :D birde sonax ın cilasını attım kı ışıl ışıl oldu...
oo üşenmesem de ben de yapsam.

halı yıkama makinesi bulsam bende yıkayacağım :D
Geçen yaz kaktırma el arabalarıyla hurda toplayan eskiciden arçelik halı yıkama makinasını 5tl almıştım sadece 1-2 sefer kullanılmış yeni sayılır.bide 7tl'ye pioneer bas amfisi almıştım bas kabloları dahil.halı yıkama makinsını vereyim kullan diyecem ama çok uzaktasın

Geri