Astra F Kullanıcıları Buraya

gençler bi soru ben önünü gsi yapmaya karar verdim kaça mal olur

Bizim arabalara yapılabilecek en güzel body kit bana göre ama işte biraz maliyetli :( Bu arada panjur değişecekse mecbur farlarda değişmesi gerek :( 94lerin farı panjur kısmı biraz daha dik geliyo o yüzden tam oturmuyo :(

madem 94 body kit konusu açıldı benimde bir sorum olucak arka tamponu alıp araca taksak sonra kalan kısmıda fiberle tamamlasak olurmu acaba :confused:

olmaz

madem 94 body kit konusu açıldı benimde bir sorum olucak arka tamponu alıp araca taksak sonra kalan kısmıda fiberle tamamlasak olurmu acaba :confused:
Yabancı forumlarda yapan var gsi arka tampona eklemeler yapıp sedana uygun hale getiriyorlar ancak hem baya zor hemde orj gibi durmuyor onu hakkını vererek yapacak usta zor bulunur yapsa da baya maliyetli olur :)

aynen bende gördümde o yüzden sordum :) Ama denilene göre hem zor hemde yapacak usta bulmak zor bide orj. gibi durmucaksa zaten bana ters ;)

Ben tamponumdan memnunum ancak steinmetz yada irmscher panjur arıyorum bulamıyorum. Arabanın çehresini tamamen değiştiriyor. Panjuru bulursam 2 tanede Angel far takıp yeni bir ön görünüş yaratmış olucam. Ah bir bulsam:(

Ben tamponumdan memnunum ancak steinmetz yada irmscher panjur arıyorum bulamıyorum. Arabanın çehresini tamamen değiştiriyor. Panjuru bulursam 2 tanede Angel far takıp yeni bir ön görünüş yaratmış olucam. Ah bir bulsam:(

steinmetz ve irmsher panjurlar malesef aşırı pahalı ve türkiyede bulunmuyor

fk nın sitesinde 11€ ya logosuz panjur var astra f ler için ancak türkiyeye kargosu ne kadar belli değil site görevlilerine mail attım ancak cevaplayan olmadı :(

steinmetz ve irmsher panjurlar malesef aşırı pahalı ve türkiyede bulunmuyor

fk nın sitesinde 11€ ya logosuz panjur var astra f ler için ancak türkiyeye kargosu ne kadar belli değil site görevlilerine mail attım ancak cevaplayan olmadı :(
Cevap vermeyen adam panjuru gönderirmi dersin? kargosuda 11 euro olsun; toplamda 22 euroya razıyım ben eğer göndereceklerse?

karşı ödemeli kargolarda kargo şirketleri daha bi pis geçiriyor haberiniz olsun

DHL ile 30tl ye burdan gönderdiğim evrakın yurtdışından bana geri gelmesi 130tl tutuyor.
hacim de etken olduğundan fiyat biraz tutar gibi 200 gibi olur tahminen. gümrüğe falan takılmaması lazım ama bazen takılabiliyor, gümrükçüye kalmış iş.

Arkadaşlar, yaklaşık iki ay önce baskı balatayı değiştirmiştim. Hiçbir sorun yoktu, ama bugün sabah arabanın altına baktım bikaç damla yağ akıtmış. Karter contasıdır diye tahmin etmiştim (o da değişmişti) ama iki taşın üstüne çıkarıp arabanın altına yattıgımda şanzumandan akmış olduğunu anladım. muhafaza demirinin deliklerinde elimi içeri soktum şanzumaı şöyle bi sildim, bi damla kadar geldi elime de belli şanzuman yağı (kırmızı renkte). Neden kaçırmış olabilir acaba?
Bir de çok tartışılan bi konu zaten ama yine de sormak istiyorum otomatik olmamasına rağmen ATF yağı konulmuş, bunu değiştirmem gerekir mi? ATFnin manuellere çok yaramadığını söylüyorlar.

Geri