Astra F Kullanıcıları Buraya

İzmirdeyim bir depoyla 675 km geldi üstüne tekrar aldık şu an kayseri izmir 825 km yaptık 100 de çeşmeye gitcez 925 km :d

Günaydın arkadaşlar.Dün havalandırma düğmelerinin olduğu yeri aydınlatan lambaların üçünüde değiştirdik.bir tanesi yanmıyordu diğer ikisde kararmış.sökme işlemi bayağı uğraştırdı ama şimdi süper aydınlatıyo.

Günaydın arkadaşlar.Dün havalandırma düğmelerinin olduğu yeri aydınlatan lambaların üçünüde değiştirdik.bir tanesi yanmıyordu diğer ikisde kararmış.sökme işlemi bayağı uğraştırdı ama şimdi süper aydınlatıyo.
Bu sorun bendede var ama oralara zarar vermeden sökecek iyi bir elektrikci bulmak lazım.

ben gaza gelmeyi bekliyorum kendim sökücem :)
sökük olarak bi süre gezebilmem lazım :) işyerine getirip ledlemeyi planlıyorum :D

Bu sorun bendede var ama oralara zarar vermeden sökecek iyi bir elektrikci bulmak lazım.
Km göstergesi çerçevesi,direksiyonun arkasınadaki plastik alt üst,hava kanalları.teyb.bilgi ekranı hepsini kendim söküp taktım.sadece arka cam rezistans düğmesi çıkmadı elektrikçide sökemedi düğmeyi.aradaki boşluktan ampullerin duyunu söküp öyle değiştirdik ampülleri

Dün polen filtresini değiştirmek için üstündeki uzun plastik parçayı söküp filtreyi değiştirip tekrar takmıştım.bugün baktığımda polen filtresinin motor kısmına bakan ön kenarında ıslaklık vardı.bugün plastik parçayı tekrar söküp üzerine geçen lastiğide güzelce taktım.bakalım tekrar ıslanacakmı.acaba plastik parçayı takmanın püf noktasımı var.daha öncede söküp takmıştım

Km göstergesi çerçevesi,direksiyonun arkasınadaki plastik alt üst,hava kanalları.teyb.bilgi ekranı hepsini kendim söküp taktım.sadece arka cam rezistans düğmesi çıkmadı elektrikçide sökemedi düğmeyi.aradaki boşluktan ampullerin duyunu söküp öyle değiştirdik ampülleri
Rezistans düğmesi neden çıkmadı? çıkmıyormu acaba? gerçi o çekince çalışan bir düğme. ben kendim sökmeye cesaret edemem açıkcası. iyi bir ustaya yaptırmak lazım. Km göstergesi ve direksiyonun orası neden sökülüyor yaw!!!! BU sefer km ile oynanmış muamelesi yapmasınlar?

Geri