Astra F Kullanıcıları Buraya

kardeşim benimki de kopuktu
gittim 5 lira verdim by pus yaptı bagaj kapağının ordan
2 dk sürdü.
Nerden nereye by pass yaptın? sacın içinde kalan bölümde sorun varsa yada fıskiyeden çıkmışsa napcaz? şu rüzgarlığı sökmeden bu yapma şansımız yok heralde değilmi?

fıskiyeden çıktıysa sökmeden mümkün değil. sac içindeyse de aynı şekilde.

bir de, bi halttan anlamayıp dükkana 2 lokma takımı bi alyen takımı koyup ustayım diye geçinenlere arabamı elletmektense kendim boza boza uğraşırım daha iyi.

Son düzenleme:
fıskiyeden çıktıysa sökmeden mümkün değil. sac içindeyse de aynı şekilde.

bir de, bi halttan anlamayıp dükkana 2 lokma takımı bi alyen takımı koyup ustayım diye geçinenlere arabamı elletmektense kendim boza boza uğraşırım daha iyi.
Aynen katılıyorum sana..

gel gel hosgeldin kardes

F ciler sanırım bizim astraya hafiften yol gözüktü. 3 ay içinde filan 37-38 civarına bi araba alma şansımız olacak gibi eğer bir aksilik çıkmazsa. Tabi karar vermek o kadar kolay değil. Ben şimdiden düşünmeye başlayayım dedim. Alacağımız araba kesinlikle ikinci el olacak 0 çok değer kaybediyor gerek yok. en fazla 20 25bin km civarı 1-2 yaşlarında benzinli bir araç. Dizellere ikinci elde pek güven olmuyor ama temiz bulunursa dizelde olabilir tabi. Ama benzinli alıp alır almaz lpg takarak işi çözmeyi planlıyoruz. Bu sefer alınan arabayı öyle 10 senede kullandırtmam 3-4 seneye satılır herhalde.
Aklıma ilk gelen tabi Astra ancak H kasaların yüzü eskidi ve ikinci ellerde inanılmaz paralar istiyorlar tabi 1,6 yada dizel donanımlı bir cosmo almak için 35-36 yı gözden çıkarmak lazım ama eski kasa bir arabaya o kadar para vermek mantıksız gibi. vw pahalı kaçıyor corollaların içi hiç hoşuma gitmiyor bide bizim burada hep taksi corollalar soğudum :D, cruze fena değil ama 124hp lik versiyonda lpg takılamıyormuş, lancer a bakmıştım donanım fazla zayıfi, civic sedanın bagajı inanılmaz ufak lpg taksak bize bagaj kalmayacak, civic 1,8hb çok hoşuma gitti aslında babamda çok beğendi ama bu sefer başka bir problem çıktı babam ben sana 140hp lik araba almam diyor :D birde vtec araba canavar gibi gider başına iş alırsın dedi. 1,4 100 hp lik olanı var ama oda uzay mekiği gibi arabaya yakışmaz D sınıfına çıkmak istemiyorum çünkü artık ailede arabayı neredeyse sadece ben kullanıyorum biraz geniş ama genç işi olsun istiyorum, bu arada renault citroen peugeot hyundai vs. markalar kesinlikle olmayacak :D

Herkese selamlar.

16 valf 1.6 ecotec motorlarla sürekli devir çevirerek gititiğinizde yakıt hesapladınızmı? Km de ne yakıyorsunuz ? Acayip merak ediyorum.

Geri