Astra F Kullanıcıları Buraya

Forda oldum olası ısınamadım bilmiyorum neden. Aslında performansı filan boşverip 1,6 titanium mondeo fena olmaz gibi geliyor. Ama işte bir yanımda daha sportif bir şeyler olsun diyor. Sıfır araba düşünmüyoruz astra H hiç olmaz zaten. Hem kredi faizinden para kaybedeceğiz hem j kasa çıktı sıfır h alınca ikinci elde inanılmaz değer kaybedecek. Aslında ikinci ele 1,6enjoy yada sport j ler düşmüş ama J kasada afl plus navigasyon olmadımı pek tat vermez gibi. Dönüp dolaşıp 1,8 civic sporta geliyorum. İ-shiftlerde baskı balata problemi var düzünü almak lazım. Babam para limitinden çok beygir limiti koyunca sıkıntı doğdu :D gerçi alacağımız her hangi bir 1,6 nında artık 120 hp civarında olduğunu 140 hp nin o kadar büyük bir fark olmadığını söylüyorum ama ikna eder miyim bilmem :D

alican işin zor :) yeni jettaya bi bakın istersen 1.2tsi 105hp 170nm tork comfortline a 45bin istiolar ( aslında pahalı ) ama tipi fln güzel bi binip bakmak lazm

Ben de eve 2. araç olarak 1.6fsi passat bakıyorum 2006 civarı

Ancak şunu gördüm ve aklım kaldı
http://www.dod.com.tr/VehicleCard.aspx?vehicleID=314454

Ne dersiniz piysası 28-30 civarı 22 ye veriyo dod ( dod a bu araç satılmaz :))
donanım fln da iyi 2000 modele göre makyajlı kasası zaten
deliyürek dizisinde miroğlu sürerdi bu kasayı hastasıydım
ama 3.3 motor fln vergisi ,bakımı ,yakıtı , yedek parçası derken batırmasın bizi :D

vw düşünmüyorum olursa leon 1,6tdi olabilir, bravo 1,6multijet sport&style olabilir kısmet artık. Ben çok kapılmayayımda bir sıkıntı olur iş yalan olur astradan soğumayalım boşuna :D

astradan soğunurmu hahahah:D

Forda oldum olası ısınamadım bilmiyorum neden. Aslında performansı filan boşverip 1,6 titanium mondeo fena olmaz gibi geliyor. Ama işte bir yanımda daha sportif bir şeyler olsun diyor. Sıfır araba düşünmüyoruz astra H hiç olmaz zaten. Hem kredi faizinden para kaybedeceğiz hem j kasa çıktı sıfır h alınca ikinci elde inanılmaz değer kaybedecek. Aslında ikinci ele 1,6enjoy yada sport j ler düşmüş ama J kasada afl plus navigasyon olmadımı pek tat vermez gibi. Dönüp dolaşıp 1,8 civic sporta geliyorum. İ-shiftlerde baskı balata problemi var düzünü almak lazım. Babam para limitinden çok beygir limiti koyunca sıkıntı doğdu :D gerçi alacağımız her hangi bir 1,6 nında artık 120 hp civarında olduğunu 140 hp nin o kadar büyük bir fark olmadığını söylüyorum ama ikna eder miyim bilmem :D
Senin aklındaki araç bellide yerini yapıyosun gibime geldi :)
Eğer performans istiyosan ve sportiflik 2.0 ghia focus hb al. ozaman gör performansı :)

Aslında çok fazla performans meraklısı değilimdir 100 beygirimlede gayet iyi anlaşıyorum :D ama insan elinin altında fazladan biraz daha beygir olsun istiyor. :D Evet istediğim araba belli de babam 1,8 çok büyük motor filan dedi, astra kadar yakıyor lpg de şehir içi 24 kuruş dedim bu sefer o kadar beygiri ben sana vermem diyor :D hoş sedan alsak 125 hp 15hp nin lafını yapıyor :D vazgeçerse vergiden vazgeçer bi

Hakan abi ablamlarda geçici olarak aldıkları bi sandero var, dacianın kötü araba olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum açıkcası. 2011 model araba koy yanına 97 astrayı sanderoya dönüp bakmam ki bakmıyorum. Ne yol tutuşu ne konfor hiç bir şey yok, doblodan daha fazla yan rüzgar alıyor mesela hafif rüzgarlı bir günde arabayı yolda tutmak marifet oluyor vs. Duster ı inceledim içi sanderoyla aynı geri kalanında pek farklı olduğunu sanmıyorum zaten donanımı inanılmaz zayıf baz versiyonda elektrikli ön cam bile yok ki ben renault bile bakmıyorum onun yan sanayisi dacia kenarda dursun :D Bu arada dacianın tek iyi yanı inanılmaz az yakıyor o kadar.
Bugün biraz araştırdım Leon 1,6TDİ cr style var leon zaten güzel araba 1,6 102hp olanı çok kötüydü 1,9 ve 2,0 tdi da gereksiz bi motor hacmi gibi geliyor. 1,6 tam kararında olmuş 105hp birde 7 ileri dsg var. Aslında 6 ileri manuel olsa düşünülebilirdi ama manueli 5 ileri, otobanlar öyle bir hale geldiki arabalar artık 6. vites istiyor. Babamla konuştum leon 1,6 tdi cr style dsg için onay çıktı. Şimdi kira ilanındaki dükkanın kiraya verilmesini bekliyoruz kiracı tutsun dükkanı bakalım duruma hemen kredi. O arada leonlarda ikinci ele düşer şöyle 4-5 bin km de bir leon düşürürüz gibi. Tek kötü yanı esp yok

Geri