Astra F Kullanıcıları Buraya

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar km telini değiştirdim fakat aşırı titreme veses yapıyo ustamı bu işi beceremedi yoksa teldemi sorun var teli alanda usta aslında

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar km telini değiştirdim fakat aşırı titreme veses yapıyo ustamı bu işi beceremedi yoksa teldemi sorun var teli alanda usta aslında

titreme derken km teli mi titriyor hareket ederken yoksa araçta genel olarak mı titreme var

teli yan sanayi almış olabilir veya düzgün takamamış olabilir

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
geçen gun arabanın on tarafını basket potasının diregine dokundurdum goremeyince. panjur kırıldı on kaput hafiften kasıldı. yarın sanayiye veriyorum zaten sag sol camurluklarda ezikler sürtmeler fln vardı on kaputun ucu panjur ve camurluklar komple boyanacakve komple rutuj ve pasta cila yapılacak cıkınca begenirsem kullanacaz yada takas edecem arabayı. üst modele gececem

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
km göstergesinde titreme oluyor hız arttıkça azalıyo çokta ses yapıyo ben şunu anladım üç kuruş fazla vereceksin ama işin ustasına yaptıracaksın bu işi ben yapsaydım inanın daha iyisini yapardım

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrayı sevmeye başladım ama şu arızalarda olmasa bursada heryere mobese koydular bende 80 km hızın altında gitmek için yoğun çaba gösteriyorum ama gitcem diyor makina

serif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu makınaları basmaya basladınmı valla gıdıyolar nelere karsı denedım arabamı coğunu tokatladım yeni eskı fark etmez :D

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu açıp tele km teline baktım tek parça oysa önceki iki parçaydı hatta tel ortadan kopmuştu canım çok sakıldı kendimi keklenmiş gibi hissediyorum 15 liralık km teli takıp bana 35 lira dediler

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaputu açıp tele km teline baktım tek parça oysa önceki iki parçaydı hatta tel ortadan kopmuştu canım çok sakıldı kendimi keklenmiş gibi hissediyorum 15 liralık km teli takıp bana 35 lira dediler

35 mi ?
Serviste orj 105 e değiştiler 2 hafta önce benimkini 55 tel 50 işçilik

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimki de aynı durumda, takan kişi yan sanayi bunlar böyle demiş babama ama benim içime sinmedi, ilk fırsatta bi söküp kendim takmayı denicem, olmazsa orjinalini alıcam.

tek parça derken ortasında ek yeri gibi bişey yok mu? ordan kopuyo zaten koptuğunda.