Astra F Kullanıcıları Buraya

belphegor31

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
metalik arabalara nasıl rötuş atıyolar acaba benim arabam mor renk ve bu gün toplu iğne başı kadar boya kalktı hava filtresi ile uğraşırken çamurluktan zaten pasta cila yaptırmayı kafaya koydum ama bu renk tonlarındaki arabalara nasıl rötuş atıyorlar toplu iğne başı kadar kolay kapanır ve sırıtırmı ? ne yapmalıyım beyaz bi tabaka gözüküyor orda

murtili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç km telinin koptuğunu nerden anlıyoda lamba yakıyo benden akıllı valla

serif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bi konuda fikrinize danışmak ısterım 97 model astrama bmw m3 aynası taktırmak isityorum ama bi takım kişiler bana taktırmamamı nedenınınde bişery gostermedıği konusundalar sizlerden taktıran varmı veya taktırmamı önerirmisiniz

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bi konuda fikrinize danışmak ısterım 97 model astrama bmw m3 aynası taktırmak isityorum ama bi takım kişiler bana taktırmamamı nedenınınde bişery gostermedıği konusundalar sizlerden taktıran varmı veya taktırmamı önerirmisiniz

mevcut aynanın boyutuyla M3 aynanın boyutuna bak, bizimki çarşaf gibi dağı taşı görüyosun arkandaki manzarayı bile izleyebiliyosun. hatta yanından geçtiğin güzel kızlara bi de diğer açıdan bakabiliyosun :rolleyes:

m3 aynalar hap kadar, pek rahat olmaz kullanım açısından.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç km telinin koptuğunu nerden anlıyoda lamba yakıyo benden akıllı valla

büyük ihtimalle aracın harekete devam ettiğini bu telin dönüşünü takip ederek algılıyor, ya da telin kadrana hızı ilettiği yerden veri alıyor.
çünkü normalde araç viteste ayağı gazdan çekince enjeksiyon kesilip araç benzinsiz ilerlerken tel kopuk olunca arıza lambası yakmaya başlıyor

demekki aracın viteste ve ilerlemekte olduğunu oradan algılayıp enjeksiyonu kesiyor.