Astra F Kullanıcıları Buraya

kasırgaya bi kaç işlem yaptım aslnda daha iyisini yapmak isterdim ama resmin boyutu ve kalitesi imkan vermedi jant yine aynı diceksiniz ama burak siyah istemiş sanırım isterseniz her çeşit jant var elimde siz tarif edin yeter ;)
grnt022mm3copyjj7.jpg

Sağol Efe
işte f kasa kardeşliği :D
91. sayfa bitti galiba
başka konuya bişey yazmaz oldum artık :D:D:D

kasırgaya bi kaç işlem yaptım aslnda daha iyisini yapmak isterdim ama resmin boyutu ve kalitesi imkan vermedi jant yine aynı diceksiniz ama burak siyah istemiş sanırım isterseniz her çeşit jant var elimde siz tarif edin yeter ;)
grnt022mm3copyjj7.jpg
burağa da bi güneş gözlüğü ekleseydin :D
hem arabasını hem şöförünü modlamış olurdun :D:D:D
eline sağlık süper olmuş,
bu jantlar hakkaten güzel olmuş işte

bunlarda eskiden yapmış olduğum çalışmalar :) ufak tefek hatalar var gerçi ama olsun :D

r324copy4on.jpg

ss05bmwm5c12222yz5.jpg

bmw20m520concept2020042wi6.jpg

focusrs11moddcopy4iq.jpg
http://img140.imageshack.us/img140/9953/focusrs11moddcopy4iq.jpg

bu hyundai de baya bi kaporta işlemi yapmıştım
sonhyundaibg1.jpg
http://img171.imageshack.us/img171/4614/sonhyundaibg1.jpg
sportec2006golfvgtirs300008211stopiptallsonph3.jpg

mercedessklassevirtualtningsonek2.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/5871/mercedessklassevirtualtningsonek2.jpg
diceksiniz ne bu hep aynı jant ı koymuş ama o ara siyah jant hastalığım vardı en iyi oturan da bu jant olduğundan hep bunu koydum :) aslında elimde 140 tane jant var:D

alican ah ah benimde vardı böyle bi arşiv bi aralar kafayı takmıştım hatta tuning dergilerine yollicaktım ama sora bi format hepsi yalan oldu :D
dahada bulaşmadım işte böle küçük çapta bişiler yapıyom artık
ama gerçekten çok zevkli bi olay

mutlu abi buda bunlarda senin aracınkiler
mutlucopykq6.jpg

apaçi versiyonu:D
mutluapaicopybj1.jpg

bu arada mutlu abi koyduğun resimlerin kaliteli olanları çok parlak
bunlarda kalitesiz
abi mümkünse aracı bi güzel yıkayıp gölgede fotoğraflarıını çekersen çok daha güzel çalışmalar yapabilirim bu fotolarla bu kadar olur

burak işte senin yeni kasırga
burak1copyln9.jpg

bu arada bundan sora resim başı 50ytl :D :D :D alican zengin olduk

mutlu abi daha büyük boy ve çok parlak olmayan bi resim koyarsan daha güzel olur
ilker abi sende koy bi resim hemşerime özel işlemler yapacam:D
Önder :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Bilmem anlatabildimmi:cry: ya çok süper olmuşya :cool: kendimi kaybettimya:cry: acaba bu yapılan işlemler kaça mal olurki asıl aracı gösteren ayrıca jantlar markası ne ki önder;) ayrıca çooooooooooooook teşekkür ederim :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

grnt022mm3copyjj7.jpg
İşte aracımda kullanılan iki jantta tam istediğim gibi peki alican bu jantın markasınıda öğrenebilirmiyim:) olur gün gelir lazım olur:) ama filmle kapı çıtaları iiiptaaalllll;) feci faca yapıyor bundan bunu öğrendim ama filmde şart:( alican sanada çoooooooooook teşekkürler:alkis: :alkis: :alkis:

Geri