Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar merakımdan soruyorum Astra F i olupta çekişinden memnun olan var mı?Ben arabamı alalı iki sene oldu kaç ustaya gösterdiysem bu araçlar bukadar gidiyor dediler,,Nerde bunun 100 beygiri,,Astra 2001 kullandım benim aracımdan biraz iyiydi,,Astra 2004 ile arasında ise dağlar kadar fark,,Eğer bizim araç 100 hp ise o başka bişiii,,Belkide koydukları atların ırkları farklı :) Neticede aracımın kasasını çok sevmeme rağmen her kullanışımda gıcık oluyorum,,

Arkadaşlar merakımdan soruyorum Astra F i olupta çekişinden memnun olan var mı?Ben arabamı alalı iki sene oldu kaç ustaya gösterdiysem bu araçlar bukadar gidiyor dediler,,Nerde bunun 100 beygiri,,Astra 2001 kullandım benim aracımdan biraz iyiydi,,Astra 2004 ile arasında ise dağlar kadar fark,,Eğer bizim araç 100 hp ise o başka bişiii,,Belkide koydukları atların ırkları farklı :) Neticede aracımın kasasını çok sevmeme rağmen her kullanışımda gıcık oluyorum,,
3. viteste gaza asıl
sonra başka bi 100bg araçta aynısını yap farkı göremiyorsan aracında sorun var demektir
1.vitesimiz çok kötü ama hiç çekiş düşük diye şikayetçi olmadım
tabii ki yarış otosu değil bunlar ama çok g kasa harcadım ben bunla ;)

çekiş olaraka heralde rampa tırmanırken araba boguluo bence onu kastetmiş...işte benzin fasla yakmasın die rampa cıkarken bile 3000 devirde vites deiştirirsem bogulurr tabii(sahsen ben öle yapıyorum) ..ama sunu rahatlıkla söyleyebilirim bu araba 2.viteste ve 4000 devir sonrası mükemmmel oluyor,sehir içinde standart cok arabaya kafa tutar bence ..

aynen 3500 den sonra coşuyor,emsallerine göre çok çok iyi
tabi devir ekonomi devri olduğu için 3400 de vites atıyoruz 2500 de devam ediyoruz ekonomik bi araç olarak da iyi
sonra arkadan kendini bilmez, densizin biri geliyor sellektör yapıyor,
sağa geçerken hızımız 80-90 arası, vitesi 5 ten 3 çekip veriyoruz gazın köküne,çok değil 4'ün ortalarına geldiğimizde bu kendini bilmez kişi arabasına verdiği paraları haram ederek dikiz aynamızda kayboluyor
:D:D:D:D
nası iyi betimledim dimi ama :D:D:D

sen manueli iyi betimledin bende otomatiği iyi betimliyim..öncelikle kendini bilmez geldiğinde ilk olarak kickdown yapıyoruz[gazdan çekip sonra dip gaz],vitesimiz küçülüp devirleniyoruz.sonra dip gaz devam ediyoruz farkı atıyoruz..kendini bilmez hala kendini bilmiyorsa, ayağımızı tekrar gazdan çekmek suretiyle vitesimizin üstündeki "s" butonuna basıyoruz[ki bu düğme yokuşlarda çok çok faydalıdır:D:D] ve tekrar gaza basıyoruz.ister dip gaz ister normal gaz farketmez.dip gaz verirseniz 5 saniye boyunca dikiz aynanızdan izleyin kendini bilmezi,farkı görün;)

aynen 3500 den sonra coşuyor,emsallerine göre çok çok iyi
tabi devir ekonomi devri olduğu için 3400 de vites atıyoruz 2500 de devam ediyoruz ekonomik bi araç olarak da iyi
sonra arkadan kendini bilmez, densizin biri geliyor sellektör yapıyor,
sağa geçerken hızımız 80-90 arası, vitesi 5 ten 3 çekip veriyoruz gazın köküne,çok değil 4'ün ortalarına geldiğimizde bu kendini bilmez kişi arabasına verdiği paraları haram ederek dikiz aynamızda kayboluyor
:D:D:D:D
nası iyi betimledim dimi ama :D:D:D

demekki tüm türkiyede aynı gelişiomuş bu tip olaylar:kop::kop: ya hep sös veriyorum kendime yavas gidicem benzin tassarrufu yapıcam,müziğimi acıp agır agır piyasa yapıcamm:mad::mad:yok abi ne mümkün bi tane densiz arkadan bi sellöktör bi korna (yolunda en sağından gidiyorum haa) dibime girio...işte tüm söslerin unutulduğu an dır :kop::kop::kop: ama en güseli de 1 2 kapışmadan sona ösellikle önüne gecip frene basıp yol vermek :kop: işte o dünyalara bedel :kop::kop::kop:

sen manueli iyi betimledin bende otomatiği iyi betimliyim..öncelikle kendini bilmez geldiğinde ilk olarak kickdown yapıyoruz[gazdan çekip sonra dip gaz],vitesimiz küçülüp devirleniyoruz.sonra dip gaz devam ediyoruz farkı atıyoruz..kendini bilmez hala kendini bilmiyorsa, ayağımızı tekrar gazdan çekmek suretiyle vitesimizin üstündeki "s" butonuna basıyoruz[ki bu düğme yokuşlarda çok çok faydalıdır:D:D] ve tekrar gaza basıyoruz.ister dip gaz ister normal gaz farketmez.dip gaz verirseniz 5 saniye boyunca dikiz aynanızdan izleyin kendini bilmezi,farkı görün;)
bunu ben yapıyoorummm...bazenn çünkü böyle yapınca çok yakıyo..

bu ara beni en keyiflendiren de apaçi avlamak
:D
bi konuda anlatmıştım gerçi,saçları uzattım epeyce, arkadan gelen densiz bayan şöfor sanarak yana yanaşıyor :D bıyıklı sakallı tipi görünce gözler bir karış yandan bakıyor :kop:
acayip eğlenceli
ama ekonominin baş düşmanı o kendini bilmezler

efe otomatik bilgisi için teşekkürler, bigün otomatik alırsak ;) avlanmayalım

Geri