Astra F Kullanıcıları Buraya

sente ayarı ne oluyo peki? benim de ilk yaktığında şerefsizin birine götürdüm kulağıma kadar geçirdi ve düzgün yapmamış heömen ardından bida yaktı

sente ayarı ne oluyo peki? benim de ilk yaktığında şerefsizin birine götürdüm kulağıma kadar geçirdi ve düzgün yapmamış heömen ardından bida yaktı
triger kayışını takarken uygun pozisyona getirilirek takılmazsa valflerin açılıp kapanması ile motor zamanı birbirini tam yakalamıyor, bu sebepden dengesiz çalışıyor sadece doğru takılması yeterli işini bilen biri hemen halleder.
ama kıbrısta bulamama ihtimalin var galiba iyi bi usta...

ama %90 dediğim olay
opelden anlayan bi yer bulursan, yetkili servis falan da olur trigeri söktürüp tekrar taktır, bence düzelecek

nette baktım biraz da 1500 lira gibi rakamlar dönüyo,
çıkma bi deneyeyim belki denk gelir ucuz bişey
opsiyonel olarak bizim modelde olduğuna göre montajı çok sorun olmaz diye düşünüyorum
Hakan benim araça fren kaliper gerekti servis 400 dedi 100 cıkma aldım.. yazacağım yerde cıkma ne arasan ( sadece OPEL )ben de nette buldum bı sor istersen opelonka diye arat bi sor belki uygun bişiler kıstırısın

linki versene abi :D

buyur kardeş inşallah uygun bişile bulursun ama görmeni isterim....

Ya bu arada insana boşu boşuna DELİKANLI demiyorlar biz bu amaç uğruna 40 000 dolar harçamıştık ama namımız baya yürüdü ama şimdi arkamdan gelene sellektör bile yaptırmadan sağa çekiliyorum Allah korusun anam da ağlamıyor aman arkadaşlar bizin o dönemlerde çok iyi şöferler vardı şimdi ne kazmalara ne keserler var yollarda ben acemi oldum inanaın

http://www.opelonka.com/cikma.asp

buyur kardeş inşallah uygun bişile bulursun ama görmeni isterim....

Ya bu arada insana boşu boşuna DELİKANLI demiyorlar biz bu amaç uğruna 40 000 dolar harçamıştık ama namımız baya yürüdü ama şimdi arkamdan gelene sellektör bile yaptırmadan sağa çekiliyorum Allah korusun anam da ağlamıyor aman arkadaşlar bizin o dönemlerde çok iyi şöferler vardı şimdi ne kazmalara ne keserler var yollarda ben acemi oldum inanaın

http://www.opelonka.com/cikma.asp

ee abi herkes ateşli dönemlerden geçiyor,
bakma bol bol anlattığıma ben de evlendiğimden beri duruldum, artık epeyce sakin kullanıyorum yoksa hemen müdahale geliyor sağ koltuk tarafından :D:D:D
arabada eşi çocuğu varken bizle dalaşmaya kalkan manyaklar bile var piyasada...

ee abi herkes ateşli dönemlerden geçiyor,
bakma bol bol anlattığıma ben de evlendiğimden beri duruldum, artık epeyce sakin kullanıyorum yoksa hemen müdahale geliyor sağ koltuk tarafından :D:D:D
arabada eşi çocuğu varken bizle dalaşmaya kalkan manyaklar bile var piyasada...

sorma onda çok haklısın insanın başının belaya girmesi an meselesi. adamın aynaya bakmaya güveni yok belinde silahı var aman böyleleri Allaha yakın bizlere uzak olsunlar...

3. viteste gaza asıl
sonra başka bi 100bg araçta aynısını yap farkı göremiyorsan aracında sorun var demektir
1.vitesimiz çok kötü ama hiç çekiş düşük diye şikayetçi olmadım
tabii ki yarış otosu değil bunlar ama çok g kasa harcadım ben bunla ;)

Aynen katılıyorum Hakan...Bizim arabanın 1 ve 2. vitesini sevmem ve fazlada zorlamam...Amaaaaa 3. vitesi hiç bir şeye değişmem..Beygirler o zaman silkeleniyor ve ne oluyo leyynnnnn diye bir şahlanıyorlar pir şahlanıyorlar....Gerisi senin ayagının altındaki pedala kalmışş...

Geri